Thermaltake TT TH240 ARGB - Waterkoeler
radiator formaat: 420 mm - voor Intel LGA: 1700, 1200, 115x, 2011-3, 2066, 1366 - AMD AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 - 2x 120 mm ARGB Fans - aluminium - zwart
Artikelnummer: 5985104
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De TH240 is een alles-in-één 240mm vloeistofkoeler die 5V RGB-compatibele moederborden ondersteunt.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0841163087909 |
| Fabrikantcode | CL-W361-PL12SW-A |
| Artikelnummer | 5985104 |
| Merk | THERMALTAKE |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5),LGA 2011-v3 (Socket R),LGA 2011 (Socket R),LGA 1156 (Socket H),LGA 1150 (Socket H3),Socket AM2+,Socket FM2,Socket AM4,Socket FM1,LGA 1155 (Socket H2),Socket AM2,LGA 1366 (Socket B),LGA 2066,LGA 1151 (Socket H4),Socket AM3+,Socket AM3 |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 3300 RPM |
| Maximum luchtstroom | 57.05 cfm |
| Maximum luchtdruk | 2.23 mmH2O |
| Type lager | Hydraulisch |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 25.8 dB |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Pomp motor snelheid (min) | 1500 RPM |
| Pomp motor snelheid (max) | 3300 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Fan connector | 3-pin |
| Waterblok materiaal | Koper |
Energie |
| Spanning | 12 V |
| Spanningclassificatie | 5 V |
| Pomp stroom | 430 mA |
| Pomp voltage | 12/5 V |
| Fan stroom | 0.38 A |
Gewicht en omvang |
| Radiator breedte | 240 mm |
| Radiator diepte | 120 mm |
| Radiator hoogte | 27 mm |
| Buis lengte | 460 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
Overige specificaties |
| Materiaal buis/slang | Rubber |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |