TP-Link Archer MR200 - Draadloze router
WWAN - 4-poorts switch - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band
Artikelnummer: 3921562
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Deze draadloze router van TP-Link heeft als voorzieningen onder andere DoS bescherming tegen aanval, beheerbaar, IPv6-ondersteuning, VPN passthrough, ondersteuning draadloos distributiesysteem (Wireless Distribution System (WDS)), URL filtering, ouderlijke controle, IP-adres filtering, firmware die kan worden opgewaardeerd, Wi-Fi Multimedia (WMM) ondersteuning, virtuele serverondersteuning.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364086855 |
| Fabrikantcode | ARCHER MR200 |
| Artikelnummer | 3921562 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant |
WAN-verbinding |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Nee |
| SIM-kaartsleuf | Ja |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Ja |
| Type WAN-aansluiting | RJ-45 |
Draadloos LAN |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 733 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 300 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 433 Mbit/s |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac |
| Port forwarding | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| VPN tunnels quantity | 10 |
| VPN-doorvoer | Ja |
| VPN eigenschappen | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Gevoeligheid ontvanger | 5GHz: 11a 54M: -74dBm 11ac HT20: -67dBm 11ac HT40: -64dBm 11ac HT80: -60dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -70dBm 2.4G: 11g 54M: -73dBm 11n HT20: -73dBm 11n HT40: -67dBm |
Mobiel netwerken |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 4G | Ja |
| 3G | Ja |
| 3G standaarden | HSPA+,UMTS,DC-HSPA+,HSPA |
| 4G standaard | LTE |
| UMTS bands ondersteund | 900,2100 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 800,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 3G bands ondersteund | 900,2100 MHz |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| USB-poort | Nee |
| Geheugenkaart slot(s) | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Beheerfuncties |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP,WPA2-PSK,WPA-PSK,WPA,128-bit WEP,WPA2 |
| Firewall | Ja |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| DoS aanval preventie | Ja |
| Filtratie | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| IP-adresfilter | Ja |
| URL- filtering | Ja |
| DMZ support | Ja |
Protocollen |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4, IPv6 |
Design |
| Type product | Router om neer te zetten |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, WAN, WLAN |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
Antenne |
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Antennas quantity | 2 |
| Afneembare antennes | Ja |
Kenmerken |
| Type processor | Ja |
| Plug and play | Ja |
Energie |
| Type stroombron | DC |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 1 A |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunde browser | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1,Windows Vista,Windows 8,Windows XP,Windows 98SE,Windows 2000,Windows NT |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 202 |
| Hoogte | 33.5 mm |
| Diepte | 141 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 307 mm |
| Diepte verpakking | 223 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 670 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |