TP-Link Easy Smart TL-SG1016PE - Switch
intelligent - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 8 x 10/100/1000 - desktop, rack-uitvoering - PoE+ (110 W)
Artikelnummer: 3081268
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De TL-SG1016PE is een 16-port Gigabit desktop/rackschakelaar met 8 PoE+ poorten. Het biedt een eenvoudige manier om het netwerk uit te breiden en levert data en stroom via één enkele Ethernet-kabel. Met een totaal PoE-vermogen van 124W (tot 30W per poort) is de TL-SG1016PE in staat om krachtige apparaten zoals access points, IP-camera's en IP-telefoons van stroom te voorzien. Daarnaast ondersteunt het innovatieve energiebesparingsmechanismen, zodat de TL-SG1016PE tot 75% energie bespaart, waardoor het een milieuvriendelijke oplossing is.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364098865 |
| Fabrikantcode | TL-SG1016PE |
| Artikelnummer | 3081268 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beheerfuncties |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 16 |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3u,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3i |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T,1000BASE-T,100BASE-TX |
| Ondersteundende kabel types | Cat6,Cat5,Cat5e,Cat4,Cat3 |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN,Port-based VLAN |
| Aantal VLANs | 4000 |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 32 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 23.8 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Aantal wachtrijen | 4 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 10000 |
| Packet buffergeheugen | 4.1 MB |
Beveiliging |
| IGMP snooping | Ja |
Design |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Nee |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
Prestatie |
| Maximum kabellengte | 100 m |
| Compatibele besturingssystemen | Windows |
Energie |
| Stroombron | AC/PoE |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 124.4 W |
Power over Ethernet (PoE) |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 110 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 8 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 294 |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 44 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Ondersteunings-cd | Ja |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 2280 g |
[{value: Duurzaamheid, language: nl}] |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |