TP-Link JetStream TL-SG3452P V1 - Switch
Beheerd - 48 x 101001000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - rack-uitvoering - PoE+ (384 W)
Artikelnummer: 4473902
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De TP‑Link TL‑SG3452P is een krachtige managed netwerk‑switch uit de JetStream‑serie die ideaal is voor professionele netwerkomgevingen en middelgrote tot grote bedrijfsnetwerken. Deze switch biedt 48 Gigabit Ethernet‑poorten met Power over Ethernet Plus, waarmee je zowel data als stroom kunt leveren aan apparaten als IP‑camera’s, draadloze toegangspunten of VoIP‑telefoons via dezelfde kabel. Daarnaast beschikt hij over 4 extra SFP‑poorten voor glasvezelverbindingen, wat flexibiliteit geeft bij installatie over langere afstanden of in complexe netwerkomgevingen. Dit maakt het een toekomstbestendige keuze voor zowel bekabelde als hybride netwerken
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364006273 |
| Fabrikantcode | TL-SG3452P |
| Artikelnummer | 4473902 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beheerfuncties |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| ARP-inspectie | Ja |
| System event log | Ja |
| MIB-ondersteuning | Yes |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 4 |
| Console port | RJ-45/micro-USB |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3x,IEEE 802.1p,IEEE 802.1D,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ad,IEEE 802.1s |
| 10G support | Nee |
| Port mirroring | Ja |
| Op beleid gebaseerde routering | Ja |
| IP routing | Ja |
| Active Link-detectie | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN,Private VLAN,Voice VLAN,MAC address-based VLAN,Protocol-based VLAN |
| Aantal VLANs | 4000 |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 16000 entries |
| Switchingcapaciteit | 104 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 77.4 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Statische route | Ja |
| Aantal statische routes | 48 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Packet buffergeheugen | 12 MB |
Beveiliging |
| DHCP-functies | DHCP client,DHCP relay,DHCP server,DHCP snooping,DHCPv6 snooping,DHCPv6 client |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| BPDU filtering / bescherming | Ja |
| SSH/SSL support | Ja |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
Multicast-functies |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Protocollen |
| Beheerprotocollen | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| GARP VLAN Registratieprotocol (GVRP) | Ja |
Design |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 485.4 W |
Power over Ethernet (PoE) |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 384 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 48 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 1656.19 BTU/h |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 440 |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 44 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Snelstartgids | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 528 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 6770 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |