TP-LINK MC200CM - Glasvezel mediaconverter
Gigabit Ethernet - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 550 m - 850 nm - voor P/N: TL-MC1400
Artikelnummer: 438936
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Deze media-omzetter heeft aan de ene zijde een conventionele RJ45 Gigabit Ethernet verbinding, aan de andere zijde een SC connector voor multi-mode fiber. De maximale lengte van de kabel bij 1000 Mbps (SX) is 550 meter indien gebruik wordt gemaakt van 50/125um fiber en 220 meter bij gebruik van 62.5/125um fiber.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364030438 |
| Fabrikantcode | MC200CM |
| Artikelnummer | 438936 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 |
| Fiber ethernet cabling technologie | 1000BASE‑SX,1000BASE-FX |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ondersteundende kabel types | Cat6 |
Prestatie |
| Maximaal bereik | 550 m |
| Golflengte | 850 nm |
| Draad modus structuur | Multimode |
Kenmerken |
| Intern | Ja |
| LED-indicatoren | Activiteit,Link |
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Vezel-optische connector | SC |
Energie |
| Stroomverbruik (typisch) | 5.5 W |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 94.5 |
| Diepte | 73 mm |
| Hoogte | 27 mm |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 204 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 440 g |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | FCC, CE |