TP-Link Omada EAP650 D120-Outdoor V1 - Draadloze-toegangspunt
1GbE - Wi-Fi 6 - Bluetooth - 2.4 GHz, 5 GHz - beheerd in Cloud - aan muur paal te bevestigen
Artikelnummer: 9374690
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8885020625066 |
| Fabrikantcode | EAP650 D120-OUTDOOR |
| Artikelnummer | 9374690 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 3000 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Bluetooth | Ja |
| Automatische kanaalselectie | Ja |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Maximum indoorbereik | 500 m |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMPv3,SNMP,SNMPv2 |
| MAC adres filtering | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
Beheerfuncties |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE |
| AC-ingangsspanning | 48 V |
Design |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
Antenne |
| Soort antenne | Intern |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 230 |
| Diepte | 207.5 mm |
| Hoogte | 69.7 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
Overige specificaties |
| H-plane (3 dB straalbreedte) | 120 ° |
| E-plane (3 dB straalbreedte) | 30 ° |