TP-Link TL-SG1016D 16-Port - Switch
onbeheerd - 16 x 10/100/1000 - desktop - zwart
Artikelnummer: 435427
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Deze compacte switch is geschikt voor in een rack of op een bureau.
- Beschikt over gigabit ethernetpoorten, voor razendsnelle bestandsoverdracht.
- Is gemakkelijk te installeren dankzij plug-and-play.
- Biedt geen PoE-ondersteuning.
Productomschrijving
De TL-SG1016D Gigabit ethernet switch is een voordelige en eenvoudig te gebruiken, naadloos te integreren upgrade met hoge prestaties om een oud netwerk naar een 1000 Mbps netwerk om te toveren. Alle 16 aansluitingen ondersteunen auto MDI/MDIX, zodat de gebruiker zich geen zorgen hoeft te maken over kabeltypen. Dankzij de innovatieve energiebesparende techniek kan met de TL-SG1016D bovendien tot 15% op het stroomverbruik worden bespaard en 80% van het verpakkingsmateriaal kan worden gerecycled, waardoor het een milieuvriendelijke oplossing voor het bedrijfsnetwerk is.
De nieuwe generatie van de TL-SG1016D Gigabit switch is uitgerust met de allernieuwste energiezuinige technieken, die de netwerkcapaciteit flink vergroten en het stroomverbruik aanzienlijk reduceren. Het energieverbruik wordt automatisch aangepast aan de verbindingsstatus, om de CO2-voetafdruk van het netwerk te beperken. De switch voldoet ook aan de RoHS-norm van de EU, die het gebruik van bepaalde schadelijke materialen verbiedt. Bovendien kan 80% van het verpakkingsmateriaal worden gerecycled. Alle 16 poorten zijn gigabit RJ-45 aansluitingen, via welke grote hoeveelheden bestanden kunnen worden overgebracht en deze zijn tevens compatibel met 10 Mbps en 100 Mbps ethernet apparaten.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364020613 |
| Fabrikantcode | TL-SG1016D |
| Artikelnummer | 435427 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beheerfuncties |
| Switch type | Unmanaged |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 16 |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T,1000BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-TX |
| Ondersteundende kabel types | Cat5,Cat5e,Cat4,Cat3 |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 32 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 23.8 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 10000 |
Protocollen |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | CSMA/CD, TCP/IP |
Design |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
Prestatie |
| Maximum kabellengte | 100 m |
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7/2012/8/10 MacOS NetWare UNIX Linux |
| Fanloos | Ja |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 9.26 W |
Power over Ethernet (PoE) |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 31.6 BTU/h |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 294 |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 44 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1850 g |
[{value: Duurzaamheid, language: nl}] |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |