TP-LINK TL-WR902AC - Draadloze router
802.11a/b/g/n/ac - Dual Band
Artikelnummer: 2395437
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
- Compact design – Klein en licht en daarom erg handig om mee te nemen op reis zodat je via ethernet of WISP een wifi-netwerk tot stand kunt brengen.
- Dual-band AC750 wifi – Sterke, snelle verbinding om op al uw apparaten in HD te streamen.
- Eén schakelaar voor meerdere modi – Perfect om thuis, in een hotelkamer of onderweg een wifi-verbinding tot stand te brengen.
- Flexibele kracht – Micro usb-poort naar een adapter, draagbare lader of laptop.
- Veelzijdige usb-aansluiting – Om bestanden te delen of mobiele apparaten op te laden.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364095666 |
| Fabrikantcode | TL-WR902AC |
| Artikelnummer | 2395437 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
WAN-verbinding |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Nee |
| SIM-kaartsleuf | Nee |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Nee |
Draadloos LAN |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 733 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 300 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 433 Mbit/s |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3u,IEEE 802.3,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac |
| Port forwarding | Ja |
| Poortactivering | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| VPN-doorvoer | Ja |
| VPN eigenschappen | PPTP, L2TP, IPSec |
| Gevoeligheid ontvanger | 11a 54M: -76dBm; 11ac VHT20 MCS8: -70dBm; 11ac VHT40 MCS9: -65.5dBm; 11ac VHT80 MCS9: -61.5dBm 2.4GHz: 11g 54M: -76dBm11n; HT20 MCS7: -74dBm; 11n HT40 MCS7: -71dBm |
Mobiel netwerken |
| 4G | Ja |
| 3G | Ja |
| 5G | Nee |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Geheugenkaart slot(s) | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Beheerfuncties |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
| WPS Push Button Security | Ja |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP,WPS,WPA2-PSK,WPA-PSK,WPA,128-bit WEP,WPA2 |
| Firewall | Ja |
| Firewall | SPI |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| DoS aanval preventie | Ja |
| Filtratie | Ja |
| IP-adresfilter | Ja |
| URL- filtering | Ja |
| DMZ support | Ja |
Protocollen |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | -40 - 70 |
Design |
| Type product | Draagbare router |
| Kleur van het product | Wit |
Certificaten |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45),USB |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
Antenne |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Ontvang vermogen | 11a 54M: -76dBm; 11ac VHT20 MCS8: -70dBm; 11ac VHT40 MCS9: -65.5dBm; 11ac VHT80 MCS9: -61.5dBm, 2.4GHz: 11g 54M: -76dBm11n; HT20 MCS7: -74dBm; 11n HT40 MCS7: -71dBm dBmW |
| Zendvermogen | CE:<20dBm(2.4GHz), <23dBm(5GHz) dBmW |
Energie |
| Type stroombron | AC |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 2 A |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 74 |
| Hoogte | 22 mm |
| Diepte | 67 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 109 mm |
| Hoogte verpakking | 81.5 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |