Ubiquiti E7 Audience - Access Point
UniFi Enterprise AP - WiFi 7 - Wit
Artikelnummer: 9507351
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De E7 Audience is een enterprise-grade indoor access point ontworpen om te voldoen aan de hoogste eisen van omgevingen met een hoge gebruikersdichtheid. Aangedreven door geavanceerde WiFi 7-technologie met 6 GHz-ondersteuning levert het razendsnelle connectiviteit via 12 ruimtelijke streams en ondersteunt het meer dan 1.500 apparaten. Een 10 GbE uplink en redundante GbE-poort garanderen naadloze, hoogwaardige prestaties, terwijl PRISM™ RF-filtering en een toegewijde spectrumanalyzer nauwkeurige kanaalselectie mogelijk maken voor ononderbroken connectiviteit. De configureerbare beamforming-antenne optimaliseert de dekking en zorgt voor betrouwbare verbindingen over een oppervlakte van meer dan 465 m².
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0810084694688 |
| Fabrikantcode | E7-Audience |
| Artikelnummer | 9507351 |
| Merk | UBIQUITI |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Nee |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 11500 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 8600 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 11500 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11be,IEEE 802.11k,IEEE 802.11r,IEEE 802.11v,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax |
| Dekkingsgebied | 465 m² |
| Aantal gebruikers | 1500 gebruiker(s) |
| MIMO | Ja |
| Ruimtelijke stromen | 12 |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Fit AP-modusfuncties | Hotspot 2.0 |
| Snelle roaming | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Draadloze meshing | Ja |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Maximaal Tx-vermogen (5 GHz) | 30 dBmW |
| Maximaal Tx-vermogen (6 GHz) | 30 dBmW |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | PPSK |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
Beheerfuncties |
| Toegangspuntbeheer | Wifi-schema |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE++ (4PPoE) |
| DC voltage bereik | 42.5 - 57 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 51 W |
Design |
| Plaatsing | Paal, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
Antenne |
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Directioneel |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 15 dBi |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | CE,National Defense Authorization Act (NDAA) |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 474.1 |
| Diepte | 42.2 mm |
| Hoogte | 239.4 mm |
| Gewicht | 3200 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |