ViewSonic PS502W - DLP-projector
UHP - 4000 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - 720p
Artikelnummer: 5630593
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0766907020038 |
| Fabrikantcode | PS502W |
| Artikelnummer | 5630593 |
| Merk | VIEWSONIC |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 4000 ANSI lumens |
| Projector native resolution | WXGA (1280x800) |
| Smartphoneprojector | Nee |
| Geschikt voor schermmaten | 1524 - 7620 " |
| Projectie-afstand objectief | 0,67 - 3,36 m |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 - 102 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 23 - 120 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | -19 - 19 ° |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 4000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 12000 uur |
| Soort lamp | UHP |
| Lampvermogen | 240 W |
| Aantal lampen | 1 lampen |
Lenssysteem |
| Focus | Handmatig |
| Vaste focale lengte | 7.51 mm |
| F-nummer (relatieve aperture) | 2.8 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Digitale zoom | 2 x |
| Throw ratio | 0.52 |
| Off-set | 112.4 procent |
Video |
| Formaat analoog signaal | NTSC,PAL,SECAM |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Nee |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080i,480i,1080p,576i,576p,720p,480p |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI-connector type | Volledige grootte |
| HDMI versie | 1.4 |
| DVI-poort | Nee |
| Type onderhoudspoort | USB Type-A |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| PC audio ingang | Ja |
| PC Audio-uitgang | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Interactief | Nee |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 25 dB |
| HDCP | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch,Vereenvoudigd Chinees,Traditioneel Chinees,Tsjechisch,Duits,Nederlands,Engels,Spaans,Fins,Frans,Grieks,Indonesisch,Italiaans,Koreaans,Pools,Portugees,Russisch,Thais,Turks,Vietnamees,Hongaars |
| Aantal On Screen Display-talen | 22 |
| HDCP versie | 1.4 |
| Luchtfilter | Ja |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 16 W |
Design |
| Type product | Projector met korte projectieafstand |
| Markt positionering | Onderwijs |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 295 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 2870 g |
| Breedte | 309 |
| Diepte | 234 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Breedte verpakking | 400 mm |
| Diepte verpakking | 337 mm |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 4080 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | IR |
| Meegeleverde kabels | AC,VGA |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
Technische details |
| Beeldvertraging | 33.2 ms |