Xenith Expert Corsair Artex Ti - Ryzen 7 9850X3D
GeForce RTX 5070 Ti - 32 GB RGB DDR5 - 2 TB Samsung ssd - Windows 11 Home
Artikelnummer: 9517588
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Alle Xenith pc's worden geleverd met 4 jaar hardwaregarantie!
- Voorzien van de snelste gaming cpu van het moment: de AMD Ryzen 7 9850X3D
- Met de nieuwe GeForce RTX 5070 Ti kun je alle games op hoge settings tot 4K spelen
- Optimale connectiviteit met 2.5 Gbit LAN, Wifi 6 en Bluetooth
- Ruime opslag en razendsnel starten met de 2 TB Samsung 990 Evo Plus ssd
- Kant-en-klaar voor gebruik met voorgeinstalleerde Windows 11
- Deze Xenith pc is te bewonderen in onze showroom in Raalte
- Geen optical drive
Productomschrijving
De nieuwe 2026 Xenith Expert Corsair Artex Ti game pc levert een krachtige combinatie van hardware en software om een soepele en snelle prestatie te garanderen.
De krachtige nieuwe 8-core Ryzen 7 9850X3D processor is de snelste gaming cpu die AMD ooit heeft uitgebracht. De GeForce RTX 5070 Ti videokaart met 16 GB aan GDDR7 geheugen biedt de meest realistische gaming-ervaring met maximale framerates. De rappe 2 TB Samsung 990 Evo Plus ssd biedt genoeg ruimte om al uw bestanden op te slaan. Dit alles is verpakt in de stijlvolle Corsair Frame 4000D behuizing, met maar liefst 6 ARGB fans én RGB RAM.
En met de voorgeinstalleerde Microsoft Windows® 11 Home is de Xenith Expert Corsair Artex Ti gaming pc direct klaar voor gebruik!
Specificaties:
-AMD Ryzen 7 9850X3D processor, 8 cores/16 threads
-Corsair Nautilus 240 RS ARGB black
-ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi moederbord
-32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 geheugen (2x 16 GB)
-GeForce RTX 5070 Ti videokaart, 16 GB GDDR7
-2 TB Samsung 990 Evo Plus NVMe m.2 ssd
-Corsair Frame 4000D ARGB behuizing
-Corsair RS120 ARGB casefan
-Corsair RM850e 2025 80+ Gold voeding
-Microsoft Windows® 11 Home
Ben je benieuwd hoe een Xenith Corsair pc zoals deze Expert Corsair Artex Ti er in het echt uitziet? Kom hem dan bewonderen in onze showroom in Raalte!
En zoals alle Xenith gaming pc's wordt ook deze machine geleverd met 4 jaar hardwaregarantie.
N.B. de afbeeldingen kunnen afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046103167 |
| Fabrikantcode | XeExpCorArtexTiq126 |
| Artikelnummer | 9517588 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel | 9850X3D |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5.6 GHz |
| Frequentie van processor | 4.7 GHz |
| Processor cache | 104 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor basisvermogen | 120 W |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| GPU-prestaties tot | 1406 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 6000 MT/s |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 5.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 3 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
Design |
| Type behuizing | Midi Tower |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2026 |
| RGB-geheugenverlichting | Ja |
| Introductie maand | Januari |
| Kijkglas | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
Prestatie |
| Type product | PC |
| Markt positionering | Gamen |
| Powered by | CORSAIR |
| Chipset moederbord | AMD B650 |
| Audiochip | Realtek ALC1200 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| BIOS type | UEFI |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits,Engels,Nederlands,Frans |
| Copilot+ PC | Nee |
Energie |
| Netvoeding | 850 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 239 |
| Diepte | 490 mm |
| Hoogte | 486 mm |
| Gewicht | 15000 g |
Beeldscherm |
| Inclusief monitor | Nee |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 4 Jaar |

