Xenith Expert Corsair XT - Ryzen 7 9800X3D
Radeon RX 9070 XT - 32 GB RGB DDR5 - 2 TB Samsung ssd - Windows 11 Home
Artikelnummer: 9169928
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Alle Azerty Xenith pc's worden geleverd met maar liefst 4 jaar hardwaregarantie
- Speel games in 4K en hoge settings met de razendrappe Radeon RX 9070 XT videokaart
- Uitgerust met de razendrappe Ryzen 7 9800X3D cpu van AMD
- Optimale connectiviteit met 2.5 Gbit LAN, Wifi 6E en Bluetooth
- Razendsnel opstarten dankzij de 2 TB Samsung 990 Evo Plus m.2 NVMe ssd
- Kant-en-klaar voor gebruik met voorgeinstalleerde Windows 11
- Geen optical drive
Productomschrijving
Onze nieuwe Xenith Expert Corsair XT gaming pc levert een krachtige combinatie van hardware en software om een soepele en snelle prestatie te garanderen.
De supersnelle 8-core AMD Ryzen 7 9800X3D processor biedt uitstekende prestaties en is erg energie-efficiënt. De nieuwe Radeon RX 9070 XT videokaart biedt de meest realistische gaming-ervaring met maximale framerates. De 2 TB Samsung 990 Evo Plus ssd biedt genoeg ruimte om al uw bestanden op te slaan. Al deze hardware is stijlvol verpakt in een Corsair Frame 4000D behuizing, en met 6 ARGB fans en RGB geheugen stel je zelf de meest fantastische kleureffecten in.
En met de voorgeinstalleerde Microsoft Windows® 11 Home is je Xenith Expert Corsair XT game pc direct klaar voor gebruik: uitpakken en gamen maar!
Specificaties:
-AMD Ryzen 7 9800X3D processor, 8 cores/16 threads
-Corsair Nautilus 240 RS ARGB all-in-one koeler
-Gigabyte B650 Aorus Elite AX v2 moederbord
-32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 geheugen (2x 16 GB)
-Radeon RX 9070 XT videokaart, 16 GB VRAM
-2 TB Samsung 990 Evo Plus m.2 ssd
-Corsair Frame 4000D RS ARGB behuizing
-Corsair RS120 ARGB casefan
-Corsair RM850e 2025 80+ Gold voeding
-Microsoft Windows® 11 Home
Alle Xenith pc's worden geleverd met maar liefst 4 jaar hardwaregarantie!
N.B. de afbeeldingen kunnen licht afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046102245 |
| Fabrikantcode | AXExpCorsairXTq125 |
| Artikelnummer | 9169928 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel | 9800X3D |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5.2 GHz |
| Frequentie van processor | 4.7 GHz |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| GPU-prestaties tot | 1557 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 6000 MT/s |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 5.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | AMD |
| Discreet grafische adapter model | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR6 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 2 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 5 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
Design |
| Type behuizing | Midi Tower |
| Waterkoelingsysteem | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2025 |
| RGB-geheugenverlichting | Ja |
| Introductie maand | Maart |
| Kijkglas | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
Prestatie |
| Type product | PC |
| Markt positionering | Gamen |
| Powered by | GIGABYTE |
| Chipset moederbord | AMD B650 |
| Moederbord form factor | ATX |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits,Engels,Nederlands,Frans |
Energie |
| Netvoeding | 850 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 239 |
| Diepte | 490 mm |
| Hoogte | 486 mm |
| Gewicht | 15000 g |
Beeldscherm |
| Inclusief monitor | Nee |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 4 Jaar |