Xenith Extreme Corsair Dark - Ryzen 7 9850X3D
GeForce RTX 5080 - 32 GB RGB DDR5 - 2 TB Samsung ssd - Windows 11 Home
Artikelnummer: 9517589
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Alle Xenith pc's van Azerty hebben 4 jaar hardwaregarantie
- Voorzien van de snelste gaming cpu van AMD: de nieuwe Ryzen 7 9850X3D!
- Met de GeForce RTX 5080 kun je alle games spelen op hoge settings in 4K
- Ruime opslag en razendsnel starten met de 2 TB Samsung 990 Pro ssd
- Optimale connectiviteit met 2.5 Gbit LAN, Wifi 6 en Bluetooth
- Kant-en-klaar voor gebruik met voorgeinstalleerde Windows 11
- Deze Xenith pc is te bewonderen in onze showroom in Raalte
- Geen optical drive aanwezig
Productomschrijving
Onze nieuwe 2026 Xenith Extreme Corsair Dark gaming pc geeft je de ultieme gamingervaring. De nieuwe Ryzen 7 9850X3D is de snelste gaming cpu die AMD ooit heeft uitgebracht. Met deze processor op het ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi moederbord krijg je een krachtige combinatie die alle games moeiteloos aankan. De cpu wordt gekoeld door de Corsair Nautilus 240 RS ARGB all-in-one.
Verder heb je 32 GB Corsair Vengeance RGB DDR5 geheugen tot je beschikking, waarmee je zelfs de zwaarste games vlot en vloeiend laat draaien. De grafische kracht wordt verzorgd dor een GeForce RTX 5080 videokaart, voor puike prestaties en een geweldige beeldkwaliteit. Met de razendsnelle 2 TB Samsung 990 Pro ssd heb je meer dan genoeg opslagruimte voor al je games en data. Alles past mooi in de nieuwe Corsair Frame 4000D ARGB behuizing ,en wordt aangedreven door de krachtige Corsair RM1000e voeding. Als kers op de taart is Microsoft Windows® 11 Home al helemaal voorgeïnstalleerd.
Deze Xenith Extreme game pc is de perfecte manier om jouw gamingervaring naar het volgende niveau te tillen!
Specificaties:
-AMD Ryzen 7 9850X3D processor, 8 cores/16 threads
-Corsair Nautilus 240 RS ARGB all-in-one koeler
-ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi moederbord
-32 GB Corsair Vengeance RGB 6000 Mhz geheugen (2x 16 GB)
-GeForce RTX 5080 videokaart, 16 GB GDDR7
-2 TB Samsung 990 Pro m.2 ssd
-Corsair Frame 4000D ARGB behuizing
-Corsair RS120 ARGB exhaust fan
-Corsair RM1000e 2025 voeding
-Microsoft Windows® 11 Home
Ben je benieuwd hoe een Xenith Corsair pc zoals deze Extreme Corsair Dark er in het echt uitziet? Kom hem dan bewonderen in onze showroom in Raalte!
En zoals alle Xenith gaming pc's wordt ook deze machine geleverd met 4 jaar hardwaregarantie.
N.B. Afbeeldingen kunnen licht afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046103174 |
| Fabrikantcode | XeExtCorDarkq126 |
| Artikelnummer | 9517589 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5.6 GHz |
| Frequentie van processor | 4.7 GHz |
| Processor cache | 104 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor basisvermogen | 120 W |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| GPU-prestaties tot | 1801 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 6000 MT/s |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 3 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
Design |
| Type behuizing | Midi Tower |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2026 |
| RGB-geheugenverlichting | Ja |
| Introductie maand | Januari |
| Kijkglas | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
Prestatie |
| Type product | PC |
| Markt positionering | Gamen |
| Powered by | CORSAIR |
| Chipset moederbord | AMD B650 |
| Moederbord form factor | ATX |
| Audiochip | Realtek ALC1200 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| BIOS type | UEFI |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits,Engels,Nederlands,Frans |
Energie |
| Netvoeding | 1000 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 239 |
| Diepte | 490 mm |
| Hoogte | 486 mm |
| Gewicht | 16000 g |
Beeldscherm |
| Inclusief monitor | Nee |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 4 Jaar |

