Xenith Extreme Corsair Snow - Ryzen 7 9850X3D
GeForce RTX 5080 - 32 GB RGB DDR5 - 2 TB Samsung ssd - Windows 11 Home - wit
Artikelnummer: 9519572
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Alle Xenith pc's van Azerty hebben 4 jaar hardwaregarantie
- Voorzien van de snelste gaming cpu van AMD: de nieuwe Ryzen 7 9850X3D!
- Met de GeForce RTX 5080 kun je alle games spelen op hoge settings in 4K
- Ruime opslag en razendsnel starten met de 2 TB Samsung 990 Pro ssd
- Optimale connectiviteit met 2.5 Gbit LAN, Bluetooth en WiFi7
- Kant-en-klaar voor gebruik met voorgeinstalleerde Windows 11
- Geen optical drive aanwezig
Productomschrijving
Onze nieuwe 2026 witte Xenith Extreme Corsair Snow game pc geeft je een superstijlvolle gaming-ervaring.
De basis is de snelste gaming-cpu die AMD ooit heeft gemaakt: de Ryzen 7 9850X3D. Deze processor is geplaatst op het witte Gigabyte B850 Eagle WiFi7 Ice moederbordd, en wordt gekoeld door de witte Corsair Nautilus 240 RS ARGB all-in-one. Verder heb je 32 GB Corsair Vengeance RGB DDR5 geheugen tot je beschikking, waarmee je zelfs de zwaarste games vlot en vloeiend laat draaien. De GeForce RTX 5080 videokaart levert de beste prestaties en briljante beeldkwaliteit. Met de 2 TB Samsung 990 Pro ssd heb je meer dan genoeg opslagruimte voor al je games en data. Alles past prachtig in de nieuwe witte Corsair Frame 4000D ARGB behuizing, en wordt gevoed door de krachtige Corsair RM850e voeding. Als kers op de taart krijg je Microsoft Windows® 11 Home kant-en-klaar geinstalleerd.
Deze Xenith gaming pc is de perfecte manier om jouw game-ervaring naar het volgende niveau te tillen!
Specificaties:
-AMD Ryzen 7 9850X3D processor, 8 cores/16 threads
-Corsair Nautilus 240 RS ARGB all-in-one koeler, wit
-Gigabyte B850 Eagle WiFI7 Ice moederbord
-32 GB Corsair Vengeance RGB 6000 Mhz geheugen (2x 16 GB)
-GeForce RTX 5080 videokaart, 16 GB GDDR7
-2 TB Samsung 990 Pro m.2 ssd
-Corsair Frame 4000D ARGB behuizing, wit
-Corsair RS120 ARGB exhaust fan, wit
-Corsair RM850e 2025 voeding, 80+ Gold
-Microsoft Windows® 11 Home
Strak wit design, high-end prestaties en 6 Corsair ARGB-fans die je setup laten stralen: deze Xenith pc is gemaakt voor gamers die power én uitstraling willen.
Alle Xenith pc's worden geleverd met maar liefst 4 jaar hardwaregarantie!
N.B. Afbeeldingen kunnen licht afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046103372 |
| Fabrikantcode | XeExtCorSnowq226 |
| Artikelnummer | 9519572 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel | 9850X3D |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5.6 GHz |
| Frequentie van processor | 4.7 GHz |
| Processor cache | 104 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor basisvermogen | 120 W |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| GPU-prestaties tot | 1801 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 6000 MT/s |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
| CUDA cores | 10752 |
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 3 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| PS/2 poort(en) | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
Design |
| Type behuizing | Midi Tower |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Kleur van het product | Wit |
| Introductie jaar | 2026 |
| RGB-geheugenverlichting | Ja |
| Introductie maand | Maart |
| Kijkglas | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
Prestatie |
| Type product | PC |
| Markt positionering | Gamen |
| Chipset moederbord | AMD B850 |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits,Engels,Nederlands,Frans |
Energie |
| Netvoeding | 850 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 239 |
| Diepte | 490 mm |
| Hoogte | 486 mm |
| Gewicht | 16000 g |
Beeldscherm |
| Inclusief monitor | Nee |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 4 Jaar |