Zyxel Nebula FWA515 - Wireless Router
2-poorten switch - 2x Ethernet 2.5Gbps - Wi-Fi 7 - Dual Band - Wit
Artikelnummer: 9517218
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De Zyxel FWA515-EU0102F is een geavanceerde indoor 5G-router met ondersteuning voor WiFi 7, ontworpen voor hoge prestaties en betrouwbare connectiviteit. Met 5G-snelheden tot 7 Gbps en draadloze WiFi 7-snelheden tot 7,2 Gbps profiteer je van een snelle en stabiele internetverbinding. Dankzij de integratie met het Zyxel Nebula-platform is de router eenvoudig centraal te beheren via de cloud. Dit maakt hem bijzonder geschikt voor thuisgebruik, winkels en kleinere kantoren die behoefte hebben aan krachtige netwerkmogelijkheden zonder complexe installatie of bekabeling.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718937650583 |
| Fabrikantcode | FWA515-EU0102F |
| Artikelnummer | 9517218 |
| Merk | ZYXEL |
| Link naar fabrikant |
WAN-verbinding |
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Nee |
| SIM-kaartsleuf | Ja |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit | Nee |
| Type WAN-aansluiting | RJ-45 |
Draadloos LAN |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 7200 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Modulatie | 16-QAM,64-QAM,256-QAM,QPSK |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 |
| Port forwarding | Ja |
| Statische route | Ja |
Mobiel netwerken |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | NR |
| SIM card type | NanoSIM |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
Beheerfuncties |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Reset button | Ja |
| WPS Push Button Security | Ja |
| MIMO | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-PSK,WPA3-SAE |
| Firewall | Ja |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| DoS aanval preventie | Ja |
| Filtratie | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| IP-adresfilter | Ja |
| DMZ support | Ja |
Protocollen |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| IPv4- & IPv6-functies | Dual stack IPv4/IPv6 |
Design |
| Type product | Router om neer te zetten |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Indicatielampje | Ja |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, WLAN, WPS |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
[{value: Duurzaamheid, language: nl}] |
| Bevat geen | Halogeen |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | CE,UKCA |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
Antenne |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Soort antenne | 4x4 |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 7 dBi |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
Kenmerken |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 64 |
Energie |
| Type stroombron | USB |
| Stroomverbruik (typisch) | 48 W |
| Netvoeding | 45 W |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 117 |
| Gewicht | 1082 g |
| Hoogte | 217 mm |
| Diepte | 130 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 126 mm |
| Diepte verpakking | 154 mm |
| Hoogte verpakking | 287 mm |
| Gewicht verpakking | 1648 g |
Overige specificaties |
| USB-connectortype | USB Type-C,USB Type-A |