Zyxel NebulaFlex NWA90BE PRO - Draadloze-toegangspunt
WiFi 7 - MU-MIMO - 2.4 GHz, 5Ghz, 6Ghz - 1 x 1/2.5GbE LAN - WEP/ WPA/WPA2/WPA3 - PoE - Wit
Artikelnummer: 9507546
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- BandFlex en geavanceerde filters garanderen stabiele prestaties, zelfs bij veel draadloze interferentie.
- Deze access point levert razendsnelle Wi‑Fi 7-snelheden tot circa 6,5 Gbps.
- Smart Mesh MLO bouwt automatisch een krachtig mesh-netwerk op, zonder bekabeling..
Productomschrijving
De Zyxel NWA90BE PRO is een geavanceerde Wi‑Fi 7 access point die speciaal is ontwikkeld voor compacte werkplekken, kleine bedrijven en thuiskantoren. Met de krachtige BE6500 dual‑radio en een Qualcomm quad‑core processor lever je snelheden tot circa 6,5 Gbps, ideaal voor gebruikers die hoge draadloze prestaties wensen in een stijlvol ontwerp. Azerty presenteert hiermee een toekomstgerichte oplossing die zowel snelheid als betrouwbaarheid biedt.
Dankzij NebulaFlex verloopt de installatie moeiteloos en kies je vrij tussen lokaal beheer of cloudbeheer via Zyxel’s Nebula-platform—zonder extra licentiekosten of hardwarecontrollers. De mobiele app begeleidt je intuïtief door de configuratie en maakt beheer eenvoudig, zowel bij installatie als achteraf.
Met slimme Smart Mesh MLO-technologie bouwt het apparaat automatisch een robuust mesh-netwerk op, zonder vervelende bekabeling. Dit resulteert in hoge bandbreedte, lage latentie en sterke weerstand tegen interferentie. De BandFlex-functie biedt flexibiliteit door handmatige keuze tussen 5 GHz en 6 GHz, passend bij jouw netwerkprioriteit en klaar voor toekomstige uitbreidingen. Geavanceerde RF- en 4G/5G-filters zorgen bovendien voor stabiele prestaties, zelfs in draadhogende omgevingen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718937648931 |
| Fabrikantcode | NWA90BEPRO-EU0102F |
| Artikelnummer | 9507546 |
| Merk | ZYXEL |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5764 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 4324 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 5764 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11be,IEEE 802.1x,IEEE 802.3at,IEEE 802.3bt,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Snelle roaming | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
Beveiliging |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP,WPA,WPA2,WPA3 |
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
Beheerfuncties |
| Cloud-beheerd | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Energie |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| DC voltage bereik | 12 V |
| Stroom | 0.3 A |
| Output current | 1.5 A |
Design |
| Plaatsing | Plafond |
| Kleur van het product | Wit |
Antenne |
| Soort antenne | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 150 |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 412 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 244 mm |
| Diepte verpakking | 168 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 785 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |