Zyxel RGS200-12P - Switch
Beheerd - 8 x 101001000 (PoE+) + 4 x SFP - monteerbaar op DIN-rails, rack-uitvoering - PoE+ (240 W) - Gelijkstroom
Artikelnummer: 2407772
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718937592050 |
| Fabrikantcode | RGS200-12P-ZZ0101F |
| Artikelnummer | 2407772 |
| Merk | ZYXEL |
| Link naar fabrikant |
Beheerfuncties |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| ARP-inspectie | Ja |
| System event log | Ja |
| MIB-ondersteuning | RFC 2233 IF MIB, RFC1213 MIB II, RFC 1757 RMON 1/2/3/9, RFC1215, RFC1493, RFC 2674, LLDP-EXT-MED MIB |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 4 |
| Vezel-optische connector | SFP |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3at,IEEE 802.3af,IEEE 802.1D,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ad,IEEE 802.1s,IEEE 802.1ab |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T,1000BASE-T,100BASE-TX |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN |
| Aantal VLANs | 1024 |
Optische vezel |
| Fiber ethernet cabling technologie | 1000BASE-X |
| Transmissie afstand (max) | 40 km |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 24 Gbit/s |
| Throughput | 17.86 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Aantal wachtrijen | 8 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Packet buffergeheugen | 0.5 MB |
Beveiliging |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| SSH/SSL support | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMP,HTTPS,802.1x RADIUS,SSH-2 |
| MAC adres filtering | Ja |
| Authenticatie | Gast-VLAN, MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie |
Multicast-functies |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Design |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| DIN rail bevestiging | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP30 |
Prestatie |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Buffergrootte | 512 |
| Mean time between failures (MTBF) | 568430 uur |
Energie |
| DC voltage input | 12 - 58 V |
| Ingangsspanning | 12 - 58 V |
| Vermogensverbruik (max) | 255 W |
Power over Ethernet (PoE) |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 240 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 8 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 86955 BTU/h |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 77 |
| Diepte | 127.3 mm |
| Hoogte | 154 mm |
| Gewicht | 1.45 g |
Inhoud van de verpakking |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
Verpakking |
| Wand montagekit | Ja |
| Breedte verpakking | 133 mm |
| Diepte verpakking | 192 mm |
| Hoogte verpakking | 238 mm |
| Gewicht verpakking | 1.9 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |