APC - Kaberbescherming door afdekpakket (geventileerd)
zwart - voor PN: AR3107, AR3140, AR3157, AR3340, AR3347, AR3350, AR3357, AR3357X674
Artikelnummer: 338653
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 731304261681 |
| Fabrikantcode | AR8575 |
| Artikelnummer | 338653 |
| Merk | APC |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Rekbedekking |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Zwenkwieltjes | Nee |
| Hot-swap | Nee |
| Met slot | Nee |
| Certificering | REACH |
Gewicht en omvang |
| Diepte (max) | 310 mm |
| Gewicht | 1260 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 838 mm |
| Diepte verpakking | 428 mm |
| Hoogte verpakking | 37 mm |
| Gewicht verpakking | 3390 g |
Technische details |
| Breedte | 770 |
| Hoogte | 2 mm |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |