ASROCK X870E Taichi Lite - Moederbord
ATX - Socket AM5 - AMD X870E - DDR5 - USB 4 - Wi-Fi 7 - Realtek Audio
Artikelnummer: 8599261
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Geleverd met een Wi-Fi 7 module.
- 4 DDR5 DIMM sloten.
- USB 4 poorten.
Productomschrijving
Ontdek de ASRock Taichi Lite, een krachtig E-ATX-moederbord met AM5-socket en AMD X870E-chipset, ideaal voor gamers en professionals. Met ondersteuning voor razendsnel DDR5-geheugen en USB 4-poorten, biedt dit moederbord uitstekende prestaties en connectiviteit.
Geniet van supersnelle draadloze verbindingen via Wi-Fi 7 en een hoogwaardige geluidsweergave met Realtek Audio. De combinatie van robuuste constructie en stijlvol ontwerp maakt de Taichi Lite de perfecte aanvulling op jouw systeem.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4710483947445 |
| Fabrikantcode | 90-MXBPA0-A0UAYZ |
| Artikelnummer | 8599261 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 8000 MHz |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 7 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | CrossFire |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 6 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| Aantal waterpompaansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal RGB LED-pinheaders | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal USB4 Gen 2x2 poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Dragon RTL8125BG |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | Verlengd ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD X870E |
| Audiochip | Realtek ALC1220 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type stroombron | ATX |
| Certificering | FCC, CE ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 3 |
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 3.0 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Antenne inbegrepen | Ja |
Overige specificaties |
| Back-to-BIOS button | Ja |
| Aantal M.2 € slots | 1 |