ASROCK X870E Taichi - Moederbord
ATX - Socket AM5 - AMD X870 - DDR5 - USB 4 - Wi-Fi 7 - Realtek Audio
Artikelnummer: 8599260
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Geleverd met een Wi-Fi 7 module.
- 4 DDR5 DIMM sloten.
- USB 4 poorten.
Productomschrijving
Ervaar ongeëvenaarde prestaties met het Asrock X870E Taichi moederbord. Ontworpen voor de nieuwste AMD AM5-processor, biedt dit ATX-moederbord krachtige ondersteuning voor DDR5-geheugen en ultra-snelle USB 4-connectiviteit. Geniet van razendsnelle draadloze verbindingen dankzij Wi-Fi 7 en profiteer van hoogwaardige audio met de Realtek audiochip. Met zijn robuuste bouw en geavanceerde functies is de X870E Taichi de perfecte keuze voor gamers en creatieve professionals die op zoek zijn naar stabiliteit en snelheid in hun systeem.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4710483947421 |
| Fabrikantcode | 90-MXBP90-A0UAYZ |
| Artikelnummer | 8599260 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 8200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| HDCP | Ja |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 6 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,2.5 Gigabit Ethernet,5 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Realtek RTL8126 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | Verlengd ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD X870E |
| Audiochip | Realtek ALC4082 |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 x64,Windows 10 x64 |
| Certificering | - FCC, CE - ErP/EuP ready |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 2 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 267 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Antenne inbegrepen | Ja |