ASUS Pro WS TRX50-SAGE WiFi - Moederbord
SSI CEB - Socket sTR5 - AMD TRX50 - DDR5 - Realtek ALC1220P - 10 Gbps LAN
Artikelnummer: 6463349
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Socket sTR5.
Productomschrijving
De ASUS Pro WS TRX50-SAGE WiFi is een SSI CEB Socket sTR5 moederbord gebaseerd op de AMD TRX50 chipset. Het bord dient gecombineerd te worden met DDR5 geheugen. Het moederbord beschikt over vier DDR5 DIMM sloten. Een netwerk controller zorgt voor een 10 Gigabit netwerkaansluiting.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387402726 |
| Fabrikantcode | 90MB1FZ0-M0EAY0 |
| Artikelnummer | 6463349 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket sTR5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen Threadripper 1000 Series |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Vierkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 7 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| Chassis intrusion aansluiting | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Geiïntegreerde SAS ports | 1 |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 6 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-C,USB Type-A |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet,2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Intel I226-LM |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | Workstation |
| Moederbord form factor | SSI CEB |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD TRX50 |
| Audiochip | Realtek ALC1220P |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64,Windows 11 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 3 |
| Aantal M.2 (M) slots | 3 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 320 mm |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 4850 g |
Technische details |
| Gewicht | 2530 g |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 280 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | PCIe, SATA |