Benq GW2791 - LED-monitor
27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cdm² - 1300:1 - 5 ms - 1x HDMI, 1x DisplayPort - Zwart
Artikelnummer: 9037803
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De BenQ GW2791 is een veelzijdige 27-inch LED-monitor met een scherpe Full HD-resolutie (1920 x 1080) en een vloeiende 100 Hz verversingssnelheid. Het IPS-paneel biedt levendige kleuren, brede kijkhoeken (178°) en een snelle reactietijd van 5 ms. Met een helderheid van 250 cd/m² en een contrast van 1300:1 levert de monitor heldere beelden, zelfs in goed verlichte ruimtes. Aansluitingen zoals HDMI en DisplayPort maken het eenvoudig om apparaten te koppelen, terwijl BenQ’s Eye-Care technologie vermoeide ogen vermindert. Het slanke, moderne ontwerp in zwart past in elke ruimte. De GW2791 biedt stijl, comfort en prestaties voor werk en ontspanning.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718755095856 |
| Fabrikantcode | GW2791 |
| Artikelnummer | 9037803 |
| Merk | BENQ |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 27 " |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m2 |
| Responstijd | 5 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal | 178 ° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
Prestatie |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Smart modes | ePaper |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
Design |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Voetenkleur | Zwart |
Poorten & interfaces |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4 |
Ergonomie |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20 ° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch,Vereenvoudigd Chinees,Traditioneel Chinees,Tsjechisch,Duits,Nederlands,Engels,Spaans,Frans,Italiaans,Japans,Koreaans,Pools,Portugees,Russisch,Zweeds,Roemeens,Hongaars |
| Aantal On Screen Display-talen | 18 |
Energie |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 19 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 25 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 615 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 182 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 451 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4130 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 615 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 48 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 358 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3630 g |
Inhoud van de verpakking |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |