Cooler Master Elite 681 Black - Behuizing
Midi-Tower - ATX, M-ATX, Mini-ITX - Panoramisch 270° gehard glas - USB 3.2 Gen 2 type-C - incl. 4x 120mm ARGB Fans - zwart
Artikelnummer: 9508148
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Inclusief ARGB fans en een USB‑C aansluiting met hoge snelheid (20 Gbps) voor moderne randapparatuur.
- De dual‑chamber bouw maakt kabelbeheer eenvoudiger en draagt bij aan koele luchtstromen voor betere prestaties.
- Deze behuizing biedt een opvallend zicht dankzij panoramische 270° tempered glass panelen waardoor je interieur fraai uitgelicht wordt.
- Ondersteuning voor grote radiatoren (360 mm boven, onder, en 280 mm zijkant) maakt zware koelingsoplossingen mogelijk zonder compromis.
- Het stevige ontwerp met veel glas maakt de behuizing relatief zwaar om te verplaatsen.
Productomschrijving
De Cooler Master Elite 681 is een stijlvolle mid‑tower behuizing die ontworpen is om zowel prestaties als design te combineren. Bij Azerty draait het om bouwen zonder compromissen; deze behuizing biedt daarom een 270° panoramisch tempered‑glass design met 45° bevel randen, zodat je hardware en ARGB verlichting schitterend uitgelicht worden. De dual‑chamber layout scheidt het moederbord en de voeding/kabelbeheer, wat zorgt voor netjes werkende kabels en een optimale luchtstroom; de kant‑met‑voeding‑sectie biedt circa 95 mm ruimte voor kabels.
Koeling is geen probleem in de Elite 681: er zitten al vier ARGB fans inbegrepen (drie reverse intake langs de zijkant en één achteruitpust), en de behuizing ondersteunt in totaal tot 10 fans. Radiatoren van maximaal 360 mm bovenin en onderin zijn mogelijk, of een 280 mm radiator aan de zijkant, ideaal voor custom waterkoeling of krachtige AIO‑oplossingen. De behuizing is compatibel met ATX, Micro‑ATX en ITX moederborden. Voor moderne grafische kaarten is er ruimte tot 410 mm, terwijl de CPU koeler een hoogte van circa 160 mm mag hebben, en de voeding tot ongeveer 240 mm lang kan zijn (afhankelijk van montagestatus en kabelmanagement).
Qua aansluitingen biedt deze behuizing een USB Type‑C poort met 20 Gbps snelheid plus twee USB 3.0 (Type‑A) poorten en audio I/O. De afmetingen zijn ongeveer 425 x 285 x 400 mm (inbegrepen uitsteeksels). Het gewicht is aanzienlijk vanwege het glas en staal, wat een robuuste bouwkwaliteit oplevert. Ideaal voor gamers, modders en iedereen die een visueel indrukwekkende en koel-presterende PC wil bouwen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719512160855 |
| Fabrikantcode | E681-KHNN-S00 |
| Artikelnummer | 9508148 |
| Merk | COOLER MASTER |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Soort | PC |
| Materiaal | Gehard glas,Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX,micro ATX,ITX |
| Aantal 3.5" bays | 1 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Aantal interne 3.5" baaien | 1 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 7 |
| Zijraam | Ja |
| Geschikt voor | Gamen |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Geharde glaspla(a)t(en) | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 160 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 410 mm |
| Maximum PSU lengte | 240 mm |
Power voorraad |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Vermogenstoevoer locatie | Zijkant |
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
Koeling |
| Geïnstalleerde ventilatoren zijkant | 3x 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Zijkant ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Geïnstalleerde ventilatoren achterkant | 1x 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Ondersterste ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Vloeibare koelingscapaciteit | Ja |
| Ondersteunde afmetingen zijradiator | 120,240,280 mm |
| Ondersteunde groottes radiatorventilator (onderkant) | 120,240,360 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 120,240,280,360 mm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
Opslagmedia |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5,3.5 " |
Technische details |
| Garantieperiode | 2 Jaar |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 285 |
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Gewicht | 7130 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 344 mm |
| Diepte verpakking | 440 mm |
| Hoogte verpakking | 520 mm |
| Gewicht verpakking | 8590 g |
Overige specificaties |
| Volume | 48.45 l |