Cooler Master MasterFrame 600 Zilver - Midtowermodel
ATX, ITX , micro ATX - (Gehard) glas - Aluminium, Staal - Zilver
Artikelnummer: 9370533
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Sterk kabelmanagement dankzij 43 mm ruimte achter het moederbord.
- Lichtgewicht maar duurzaam dankzij de combinatie van aluminium en SGCC‑staal.
- Ondersteunt grote componenten: videokaarten tot 485 mm en radiatoren tot 420 mm.
- Magnetische zijpanelen maken het eenvoudig om toegang te krijgen tot de binnenkant.
- Door het open-frame ontwerp is deze behuizing minder geschikt voor wie waarde hecht aan geluidsdemping of een volledig gesloten systeem.
Productomschrijving
De Cooler Master MasterFrame 600 is een opvallende mid‑tower pc‑behuizing die dankzij het FreeForm 2.0 frame een ongekende flexibiliteit biedt in ontwerp en indeling. Azerty presenteert jou hiermee een chassis dat zowel technisch als visueel inspeelt op toekomstige upgrades: of je nu kiest voor een krachtige E‑ATX-, ATX- of compacte ITX-configuratie, alles is mogelijk. Door de modulair verwisselbare panelen—waarvan één van getemperd glas—maak je je pc echt eigen.
Met ruimte voor maximaal 11 ventilatoren en radiatoren tot 420 mm realiseer je een koelsysteem dat moeiteloos omgaat met intensieve systemen of waterkoeling. Je kunt tot 485 mm lange grafische kaarten plaatsen en een cpu-koeler tot 190 mm hoog monteren. Inclusief gpu‑support bracket tegen doorzakken. Achter de moederbordplaat is 43 mm kabelruimte voor strak en overzichtelijk kabelmanagement.
De behuizing is vervaardigd uit een mix van SGCC-staal en aluminium, waardoor hij stevig, maar lichter aanvoelt dan traditionele stalen kasten. Twee USB‑A 3.2 Gen 1‑poorten, één USB‑C 3.2 Gen 2×2 en een headset‑aansluiting zorgen voor moderne connectiviteit. Filters op front, top, onderzijde en zijpaneel beschermen je hardware tegen stof.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719512158302 |
| Fabrikantcode | MF600-SGNN-S00 |
| Artikelnummer | 9370533 |
| Merk | COOLER MASTER |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Vakantiegeld |
Design |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Soort | PC |
| Materiaal | SGCC,Gehard glas,Aluminium |
| Kleur van het product | Zilver |
| Supported motherboard form factors | ATX,micro ATX,ITX |
| Aantal 3.5" bays | 5 |
| Aantal 2.5" bays | 5 |
| Aantal uitbreidingssleuven | 8 |
| Zijraam | Ja |
| Anti-stof filter | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Maximum CPU cooler hoogte | 190 mm |
| Maximum grafische kaart lengte | 485 mm |
| Maximum PSU lengte | 235 mm |
Power voorraad |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
Koeling |
| Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde | 3x 140 mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Voorste ventilators ondersteunende diameters | 120,140,180,200 mm |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Zijkant ventilators ondersteunende diameters | 120,140 mm |
| Geïnstalleerde ventilatoren achterkant | 1x 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Achterkant ventilators ondersteunende diameters | 120 mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Bovenste ventilators ondersteunende diameters | 120,140,180,200 mm |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Ondersterste ventilators ondersteunende diameters | 120,140,180,200 mm |
| Ondersteunde afmetingen voorste radiator | 120,140,240,280,360,420 mm |
| Ondersteunde afmetingen zijradiator | 240,280,360,420 mm |
| Ondersteunde afmetingen achterste radiator | 120 mm |
| Ondersteunde afmetingen bovenste radiator | 240,280,320 mm |
Opslagmedia |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5,3.5 " |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 261 |
| Diepte | 531 mm |
| Hoogte | 544 mm |
| Gewicht | 12000 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 368 mm |
| Diepte verpakking | 637 mm |
| Hoogte verpakking | 653 mm |
| Gewicht verpakking | 15000 g |
Overige specificaties |
| Volume | 73.6 l |

