GIGABYTE Aorus B550I PRO AX - Moederbord
Mini-ITX - Socket AM4 - B550 – USB 3.2 Gen2 - Realtek ALC1220-VB - Bluetooth 5.0 - DisplayPort, 2x HDMI
Artikelnummer: 4249156
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Met een M.2 schijf zet je gegevens tot 3x sneller over dan een SATA SSD schijf.
- Stel de RGB verlichting in en laat deze aansluiten op de rest van jouw hardware om jouw setup af te maken.
- Sluit je computer draadloos aan op het internet met wifi, waardoor je ook zonder kabel online gamet.
- Het moederbord heeft een socket die alleen geschikt is voor 3e en 5e generatie AMD processoren.
Productomschrijving
De GIGABYTE B550I AORUS PRO AX is gebaseerd op de AMD B550 chipset en ondersteunt AMD-processoren met een AM4 socket. Het heeft vier DDR4-sloten voor maximaal 128 GB geheugen. Bovendien heeft de GIGABYTE B550I AORUS PRO AX een PCIe 4.0 x16 slot. Verder heeft de GIGABYTE B550I AORUS PRO AX onboard geluid, een Gigabit LAN-interface, WLAN en Bluetooth vier SATA3-poorten, twee M.2-poorten en een ruim aantal USB-interfaces.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331809508 |
| Fabrikantcode | B550I AORUS PRO AX |
| Artikelnummer | 4249156 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 5000 Series,AMD Ryzen 3000 Series,AMD Ryzen 4000 Series |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Supported processor sockets | Socket AM4 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 5300,5200,5100,4800,4600,4400,4266,4133,4000,3866,3733,3600,3466,3400,3200,2933,2667,2400,2133 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 5300 MHz |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Maximaal intern geheugen per slot | 32 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum resolutie | 5120 x 2880 Pixels |
| HDCP | Ja |
| DirectX versie | 12.0 |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 1 |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| TPM connector | Ja |
| Aantal waterpompaansluitingen | 2 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal RGB LED-pinheaders | 2 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Lijningang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-controller-model | AMD RZ608 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | mini ITX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B550 |
| Audiochip | Realtek ALC1220-VB |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Zwart |
| PC gezondheids monitor | Temperatuur,Spanning,Ventilator |
| Type koeling | Passief |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 x64,Windows 10 x64 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 3.0 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| ACPI version | 5.0 |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 2.7 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 265 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 97 mm |
| Gewicht verpakking | 1398 g |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Accu/Batterij |
| Lithiumgewicht per batterij | 0.07 g |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Type batterij | CR2032 |
Technische details |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
| Gewicht | 790 g |
| Hoogte | 35 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 170 |
| Diepte | 170 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Antenne inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) XSplit Gamecaster + Broadcaster (12 months license) Realtek® 8125 Gaming LAN Bandwidth Control Utility |