GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7 ICE AMD B850 Socket AM5 ATX
Artikelnummer: 8978692
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Supersnelle, betrouwbare bekabelde netwerkverbinding voor ononderbroken prestaties.
- Biedt ultra-snelle draadloze connectiviteit met lage latentie voor gaming en streaming.
- Geschikt voor de nieuwste Ryzen-processors voor uitstekende prestaties.
Productomschrijving
De Gigabyte AORUS ELITE WIFI7 ICE is een high-performance ATX-moederbord voor AMD Ryzen AM5-processors, ontworpen voor gamers en power users die streven naar topprestaties. Het ondersteunt DDR5-geheugen voor snellere verwerking en biedt Wi-Fi 7 voor ultra-snelle draadloze verbindingen en lage latentie. Met Realtek 2.5G LAN ben je verzekerd van bliksemsnelle, betrouwbare bekabelde netwerksnelheden. De Realtek ALC897 audioplaat biedt helder, krachtig geluid voor een meeslepende ervaring. Het stijlvolle AORUS-design zorgt voor een robuuste uitstraling en betrouwbare prestaties, zelfs onder zware belasting. Perfect voor een high-end gaming- of werkstation.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331866099 |
| Fabrikantcode | B850 A ELITE WF7 ICE |
| Artikelnummer | 8978692 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 4400,4800,5200,5600,5800,6000,6200,6600,6800,7000,7200,7400,7600,7900,7950,8000,8200 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 8200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
| Aantal geheugenslots | 4 |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 7 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| HDCP | Ja |
| DirectX versie | 12.0 |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Totaal aantal SATA-connectoren | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 3 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| Serial port headers | 1 |
| TPM connector | Ja |
| Aantal waterpompaansluitingen | 2 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal RGB LED-pinheaders | 4 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 5 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8922AE |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B850 |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Bruin,Wit |
| PC gezondheids monitor | Water cooling,Temperatuur,Spanning,Ventilator |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 x64,Windows 10 x64 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
| Aantal M.2 (M) slots | 3 |
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| ACPI version | 5.0 |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Clear CMOS knop | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 2.7 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 335 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 2461 g |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
Accu/Batterij |
| Lithiumgewicht per batterij | 0.07 g |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Type batterij | CR2032 |
Technische details |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
| Gewicht | 2160 g |
| Hoogte | 35 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Antenne inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |