Gigabyte B550 EAGLE - Moederbord
ATX - Socket AM4 - B550 - Realtek Audio CODEC - HDMI - zwart
Artikelnummer: 8998872
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 10+3+1-fasen VRM met Thermal Armor levert solide en stabiele voeding, goed voor overklokkers.
- Onboard Wi‑Fi 6 en Bluetooth 5.3 bieden moderne draadloze connectiviteit zonder losse adapters.
- Slimme functies zoals EZ‑Latch PCIe UD-Slot en RGB Fusion verhogen gebruiksvriendelijkheid en stijl.
- Vier geheugen-sloten voor dual-channel DDR4 tot 128 GB, met XMP/EXPO-overclocking ondersteuning.
- Ondersteuning voor PCIe 4.0 op zowel GPU-slot als een M.2-slot, ideaal voor razendsnelle NVMe-SSD’s.
- Heeft geen 2.5 Gb Ethernet, wat beperktere bekabelde netwerksnelheden betekent vergeleken met duurdere modellen.istung
Productomschrijving
De Gigabyte B550 EAGLE WiFi6 is een robuust en veelzijdig ATX-moederbord dat uitblinkt in prijs-prestatie voor Ryzen AM4-systemen. Dankzij de AMD B550-chipset biedt het moederbord ondersteuning voor PCIe 4.0 op zowel de primaire PCIe x16-slot als één van de twee M.2-slots, ideaal voor supersnelle NVMe-SSD’s. Daarnaast is er een tweede M.2-slot met PCIe 3.0/SATA-ondersteuning, geschikt voor extra opslagmogelijkheden.
De 10+3+1-fasen VRM met Thermal Armor en hoogwaardige koeling bieden stabiele voeding, zelfs bij zwaardere workloads, terwijl de 4 DIMM-slots dual-channel DDR4-geheugen tot 128 GB aantrekken en zelfs XMP/EXPO-overclocking ondersteunen. Voor de bouwers die gebruik maken van Wi-Fi en Bluetooth, is onboard Wi‑Fi 6 en Bluetooth 5.3 aanwezig, zodat draadloze connectiviteit moeiteloos geïntegreerd wordt.
De achterzijde biedt een solide I/O-selectie en uitbreidingsmogelijkheden: HDMI 2.1, 8 USB-poorten, bios-flash-geheugen, 4 SATA-poorten, 10/100/1000 Mb LAN, audio en antenne-aansluitingen. De PCIe UD-slots met EZ-Latch maken installatie en onderhoud eenvoudig, terwijl RGB Fusion ondersteuning biedt voor visuele stijl die past bij jouw opstelling.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331868208 |
| Fabrikantcode | B550 EAGLE |
| Artikelnummer | 8998872 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 5000 Series,AMD Ryzen 3000 Series,AMD Ryzen 4000 Series |
| Supported processor sockets | Socket AM4 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 3200,2933,2667,2400,2133 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 3200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Maximaal intern geheugen per slot | 32 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| HDCP | Ja |
| DirectX versie | 12.0 |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 3 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| TPM connector | Ja |
| Aantal waterpompaansluitingen | 1 |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal RGB LED-pinheaders | 5 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijningang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Realtek RTL8111H |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B550 |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Donkerbruin |
| PC gezondheids monitor | Water cooling,Temperatuur,Spanning,Ventilator |
| Type koeling | Passief |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 x64,Windows 10 x64 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 3.0 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| ACPI version | 5.0 |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 2.7 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 335 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1482.5 g |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |
Accu/Batterij |
| Lithiumgewicht per batterij | 0.07 g |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Type batterij | CR2032 |
Technische details |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
| Gewicht | 1250 g |
| Hoogte | 35 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |