Gigabyte B850I AORUS PRO - Moederbord
Mini-ITX - Socket AM5 - AMD B850 - DDR5 - Realtek ALC4080 - Wi-Fi 7 - 2.5 Gigabit Ethernet
Artikelnummer: 8978690
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Ontworpen voor de nieuwste generatie processors, biedt dit moederbord topprestaties en toekomstbestendigheid.
- Ultrasnelle en stabiele draadloze verbinding.
- Supersnelle bekabelde connectiviteit.
Productomschrijving
De Gigabyte B850I AORUS PRO is een krachtig ATX-moederbord voor AMD Ryzen AM5-processors, met DDR5-geheugenondersteuning voor snelle prestaties. Het biedt Wi-Fi 7 voor ultrasnelle draadloze connectiviteit, 2.5 Gigabit Ethernet voor razendsnelle bekabelde netwerksnelheden, en Realtek ALC4080-audio voor een rijke geluidservaring. Dit moederbord is perfect voor gamers en content creators die op zoek zijn naar top prestaties, snelheid en betrouwbaarheid.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331867263 |
| Fabrikantcode | B850I AORUS PRO |
| Artikelnummer | 8978690 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 4400,4800,5200,5600,6000,6200,6400,6600,6666,6800,7000,7200,7600,7800,8000,8200,8400 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 8400 MHz |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 2 |
| Aantal storage drives ondersteund | 4 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| HDCP | Ja |
| DirectX versie | 12.0 |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 2 |
| Totaal aantal SATA-connectoren | 2 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| Aantal waterpompaansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal RGB LED-pinheaders | 4 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8922AE |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | mini ITX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B850 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Zwart |
| PC gezondheids monitor | Water cooling,Temperatuur,Spanning,Ventilator |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 x64 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| ACPI version | 5.0 |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Clear CMOS knop | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 2.7 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
Accu/Batterij |
| Lithiumgewicht per batterij | 0.07 g |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Type batterij | CR2032 |
Technische details |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
| Gewicht | 1300 g |
| Hoogte | 35 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 170 |
| Diepte | 170 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Antenne inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |