GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
Artikelnummer: 9340193
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- De RTX 50-serie maakt gebruik van sneller GDDR7-geheugen, terwijl de vorige RTX 40-serie is uitgerust met GDDR6-geheugen.
- Dankzij PCIe Gen 5 en DisplayPort 2.1b ben je voorbereid op de toekomst.
- Voorzien van 16GB GDDR7-geheugen voor vloeiende gameplay.
- Het stroomverbruik van de RTX 5060 Ti ligt hoger dan dat van zijn voorganger, de RTX 4060 Ti.
Productomschrijving
De NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 is dé nieuwste videokaart binnen de populaire RTX 50-serie. Deze krachtige kaart is ontwikkeld voor gamers die topprestaties verwachten, zonder concessies te doen aan efficiëntie of innovatie. Dankzij de Blackwell-architectuur en ondersteuning voor DLSS 4 en Multi Frame Generation ervaar je vloeiende beelden en razendsnelle prestaties, zelfs bij de nieuwste games en grafisch zware applicaties. Deze videokaart beschikt over 16GB GDDR7-geheugen en een boost clock tot 2,57 GHz, waardoor zware taken zoals videobewerking, 3D-rendering en gamen in hoge resolutie geen enkel probleem vormen. Met ondersteuning voor PCIe Gen 5 en DisplayPort 2.1b ben je verzekerd van de nieuwste aansluitmogelijkheden en toekomstbestendigheid
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331356064 |
| Fabrikantcode | GV-N506TWF2OC-16GD 1.0 |
| Artikelnummer | 9340193 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 4608 |
| Frequentie van processor | 2587 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum displays per videocard | 4 |
Geheugen |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 28000 MHz |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
Poorten & interfaces |
| Soort aansluiting | PCI Express x16 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| HDMI versie | 2.1b |
| DisplayPort versie | 2.1b |
Prestatie |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| DirectX versie | 12.0 |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Overgeklokte (OC) editie | Ja |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
Design |
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Vormfactor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Aantal sloten | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
Energie |
| Minimum system power voorraad | 650 W |
| Extra geleverde power connectors | 1x 8-pin |
Gewicht en omvang |
| Lengte | 208 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 120 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 210.5 mm |
| Diepte verpakking | 295 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 850 g |
| Type verpakking | Doos |
Technische details |
| Gewicht | 580 g |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 1 stuk(s) |

