Herma 4915 - Hoogglans etiketten
A4 - 199,6 x 143,5 mm - wit - permanent hechtend - 50 etiketten/ 25 vellen
Artikelnummer: 863211
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
- Glanzend glossy-papier voor kleurintensieve etiketten
- Ideaal voor hoogwaardige productstickers en foto-afdrukken, geeft producten en representatieve documenten een eer steklas uitstraling
- Geschikt voor laserprinters en kopieerapparaten, optimale afdrukresultaten in zwart en kleur niet voor inkjetprinters
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4008705049153 |
| Fabrikantcode | 4008705049153 |
| Artikelnummer | 863211 |
| Merk | HERMA |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Kenmerken |
| Vorm | Afgeronde rechthoek |
| Type kleefmiddel | Permanent |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | Papier |
| Type finish | Glans |
| Printtechnologie | Laser |
| Labels/vel | 2 stuk(s) |
| Aantal vel per pak | 25 vel |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 199.6 |
| Hoogte | 143.5 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 212 mm |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Hoogte verpakking | 325 mm |
| Gewicht verpakking | 307 g |
Inhoud van de verpakking |
| Labels/pack | 50 stuk(s) |
Overige specificaties |
| Land van herkomst | Duitsland |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |