HP Color Laser MFP 178nw - Multifunctionele printer
kleur - laser - A4 (210 x 297 mm) (origineel) - A4/Letter (doorsnede) - maximaal 18 ppm LED - maximaal 18 ppm (printend) - 150 vellen - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)
Artikelnummer: 3947486
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Kies voor een productieve MFP, de kleinste kleurenlaser ter wereld. Print, scan en kopieer, produceer kleurendocumenten van hoge kwaliteit en print en scan vanaf uw telefoon. Printer die dynamische beveiliging ondersteunt. Alleen bedoeld voor gebruik met cartridges met een originele HP chip. Cartridges met een niet-HP chip werken mogelijk niet en cartridges die nu werken, zullen mogelijk in de toekomst niet werken.
Let op: Bepaalde HP printers zijn uitsluitend bedoeld voor gebruik met cartridges die zijn voorzien van een nieuwe of hergebruikte HP-chip of elektronische schakeling.
Deze printers maken gebruik van dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges met een niet-HP-chip of elektronische schakeling te blokkeren.
Periodieke firmware-updates zorgen ervoor dat deze maatregelen effectief blijven en cartridges blokkeren die voorheen wel werkten.
Hergebruikte HP-chips en elektronische schakelingen maken het mogelijk om hergebruikte, gereviseerde en opnieuw gevulde cartridges te gebruiken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0193015507258 |
| Fabrikantcode | 4ZB96A#B19 |
| Artikelnummer | 3947486 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Printsnelheid |
| Printtechnologie | Laser |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Duplex printen | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Handmatig |
| Maximale resolutie | 600 x 600 dpi |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 dpi |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 dpi |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 18 ppm |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 4 ppm |
| Opwarmtijd | 38 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 12.4 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal) | 25.3 s |
| Afdrukbereik | 5 mm |
| N-in-1 afdrukfunctie | Ja |
| Watermerk printen | Ja |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Functie voor afdrukken boekjes | Ja |
| Poster afdrukfunctie | Ja |
Kopiëren |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 dpi |
| Kopieersnelheid (zwart, standaard, A4) | 14 cpm |
| Kopieersnelheid (standaard, kleur, A4) | 4 cpm |
| Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal) | 12.6 s |
| Tijd tot eerste kopie (kleur, normaal) tot max. | 32.1 s |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 - 400 procent |
| N-in-1 kopieerfunctie | Ja |
| N-in-1 copy function (N=) | 2,4 |
| Kopieerfunctie voor identiteitsbewijzen | Ja |
| Functie voor achtergrondcorrectie | Ja |
| Auto-fit functie | Ja |
Scannen |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 dpi |
| Maximum scanresolutie | 19200 x 19200 dpi |
| Max. scangebied | 216 x 297 mm |
| Soort scanner | Flatbed scanner |
| Scantechnologie | CIS |
| Scan naar | Software,TWAIN,WIA |
| Ondersteund beeldformaat | TIFF,JPG |
| Ondersteunde documentformaten | |
| Kleurdiepte invoer | 24 Bit |
| Grijsniveaus | 256 |
| Scanner-drivers | TWAIN,WIA |
| TWAIN-versie | 1,9 |
Faxen |
| Faxen | Nee |
Kenmerken |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 20000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 100 - 500 pagina's per maand |
| Duplex functies | Scannen |
| Digital Sender | Ja |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Paginabeschrijving talen | SPL |
| All-In-One-multitasking | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Vervangende cartridges | HP 117A originele zwarte lasertonercartridge (1000 pagina's) W2070A; HP 117A originele cyaan lasertonercartridge (700 pagina's) W2071A; HP 117A originele gele lasertonercartridge (700 pagina's) W2072A; HP 117A originele magenta lasertonercartridge (700 pagina's) W2073A |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 150 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 50 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 150 vel |
| Type invoer papier | Papierlade |
| Maximumaantal invoerladen | 1 |
| Maximum invoercapaciteit | 150 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 50 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Maximale printafmetingen | 216 x 356 mm |
| Papierlade mediatypen | Glanzend papier,Normaal papier,Labels,Dik papier,Gerecycled papier,Zwaar papier,verbinding-papier |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A6,A5 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Oficio |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5 |
| Aangepaste mediabreedte | 76 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 148,5 - 356 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 220 g/m² |
| Envelopinvoer | Nee |
Poorten & interfaces |
| Standaard interfaces | USB 2.0 |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMPv2,IPSec |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service,Google Cloud Print,Apple AirPrint |
Prestatie |
| Intern geheugen | 128 |
| Maximaal intern geheugen | 128 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6.5 dB |
Technische details |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06270941.pdf |
| Certificaten van naleving | CE,CECP |
| Inhoud | HP Color Laser MFP 178nw; Voorgeïnstalleerde zwarte HP Laserprinter introductiecartridge (700 pagina's); HP Laserprinter cyaan printercartridge (500 pagina's); HP Laserprinter gele printercartridge (500 pagina's); HP Laserprinter magenta printercartridge (500 pagina's); Belichtingstrommel; Toneropvangbak; Installatieposter; Naslaggids; Supportflyer; Garantiegids; Geen cd-rom; Netsnoer; USB-kabel |
Design |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Tekstregels | 2 regels |
| Soort bediening | Knoppen |
Energie |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0.2 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 300 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 38 W |
| Slaapstand | 1.9 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.2 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 1.093 kWh/week |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
Brand-specifieke functies |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| 193015507203, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 | |
| (ABT) 193015507203; (ABY) 193015507210; (ACQ) 193015507241; (B13) 193905621613; (B19) 193015507258; (BAZ) 193015507265 | |
| HP Security tools | Geïntegreerde netwerkwebserver met wachtwoordbeveiliging; Netwerkpoorten in-/uitschakelen; SNMPv1-communitywachtwoord wijzigen; SNMPV2 en V3; IPSec; Filteren: MAC, IPv4, IPv6 |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 8,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2016 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Aanbevolen temperatuur bij gebruik | 15 - 27 °C |
Certificaten |
| Certificering | EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN55024:2010, EN 55032:2012/AC:2013, 47 CFR Part 15, Subpart B I ANSI C63.4-2009, ICES-003 Issue 5, KN32, KN35, CISPR22:2008, CISPR32:2012, CNS 13438 (Other EMC approvals as required by individual countries.) |
Duurzaamheid |
| Duurzame technologieën en materialen | Kwikvrij |
| Bevat geen | Kwik |
Koolstofvoetafdruk |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 200 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 108 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 5 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 19 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 71 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 406 |
| Diepte | 363 mm |
| Hoogte | 288.7 mm |
| Gewicht | 12940 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 501 mm |
| Diepte verpakking | 466 mm |
| Hoogte verpakking | 398 mm |
| Gewicht verpakking | 16080 g |
Inhoud van de verpakking |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 700 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 500 pagina's |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde software | Common Installer, V3 Print Driver with Lite SM, TWAIN/WIA Driver, HP MFP Scan, OCR program |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433100 |
| Pallet brutogewicht | 395000 g |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 24 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet | 24 stuk(s) |
Overige specificaties |
| Aantal gebruikers | 5 gebruiker(s) |
| Eén jaar hardwaregarantie; Kijk voor meer informatie op https://www.support.hp.com | |
| Aanbevolen systeemspecificatie | Windows 10 or newer, Intel® Pentium® IV 1 GHz 32-bit or 64-bit processor or higher, 1 GB RAM, 16 GB HDD |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 8; macOS 10.11 El Capitan; macOS 10.12 Sierra; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave |
| Elektromagnetische compatibiliteit | EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN55024:2010, EN 55032:2012/AC:2013, 47 CFR Part 15, Subpart B I ANSI C63.4-2009, ICES-003 Issue 5, KN32, KN35, CISPR22:2008, CISPR32:2012, CNS 13438 (Other EMC approvals as required by individual countries.) |
| UNSPSC-code | 43212110 |
| TEC (Typical Electricity Consumption) nummer | 0.876 kWh/Week (Blue Angel); 1.093 kWh/Week (Energy Star) |
| Formaten afwijkende media | 76 x 148.5 to 216 x 356 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1014 x 944 x 2390 mm |