HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Printer
kleur - Dubbelzijdig - laser - A4Legal - 600 x 600 dpi - maximaal 27 ppm (mono) maximaal 27 ppm (kleur) -capaciteit: 300 vellen - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 host
Artikelnummer: 4452340
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0193905215898 |
| Fabrikantcode | 3PZ95A#B19 |
| Artikelnummer | 4452340 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Printsnelheid |
| Kleur | Ja |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Maximale resolutie | 600 x 600 dpi |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 dpi |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 dpi |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 27 ppm |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 27 ppm |
| Opwarmtijd | 180 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 9.5 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal) | 9.5 s |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Watermerk printen | Ja |
Kenmerken |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 55000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 900 - 4800 pagina's per maand |
| Printkleuren | Zwart,Cyaan,Magenta,Geel |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Paginabeschrijving talen | PDF 1.7,PCL 6,PostScript 3,PCL 5 |
| Printerlettertypen | Scalable,PostScript,TrueType,Windows |
| Land van herkomst | China |
| Vervangende cartridges | Originele HP 415A zwarte LaserJet tonercartridge (2.400 pagina's) W2030A, originele HP 415A cyaan LaserJet tonercartridge (2.100 pagina's) W2031A, originele HP 415A gele LaserJet tonercartridge (2.100 pagina's) W2032A, originele HP 415A magenta LaserJet tonercartridge (2.100 pagina's) W2033A, originele HP 415X high-capacity zwarte LaserJet tonercartridge (7.500 pagina's) W2030X, originele HP 415X high-capacity cyaan LaserJet tonercartridge (6.000 pagina's) W2031X, originele HP 415X high-capacity gele LaserJet tonercartridge (6.000 pagina's) W2032X, originele HP 415X high-capacity magenta LaserJet tonercartridge (6.000 pagina's) W2033X |
| HP-segment | Bedrijf |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 300 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 50 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit | 250 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 50 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximum invoercapaciteit | 850 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen,Glanzend papier,Fotopapier,Normaal papier,Briefkaart,Labels,Gerecycled papier,Postpapier,verbinding-papier,Ruw papier |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A6,A5 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| ISO C-series sizes (C0...C9) | C5,C6 |
| Non-ISO print papierafmetingen | 16K |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5,B6 |
| Afmetingen enveloppen | DL,B5,C5,C6 |
| Foto papier afmetingen | 10x15 cm |
| Aangepaste mediabreedte | 76 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 127 - 356 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 200 g/m² |
Poorten & interfaces |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkgereed | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMPv3,EAP-TLS,HTTPS,SSL/TLS,EAP-PEAP,IPSec |
| Mobiele printing technologieën | HP ePrint,Mopria Print Service,Apple AirPrint |
Prestatie |
| Intern geheugen | 1280 |
| Maximaal intern geheugen | 1280 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 800 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 48 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 5.9 dB |
Design |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Kleurenscherm | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 2.7 " |
| Soort bediening | Knoppen |
| Certificering | CISPR 22:2008 (International) Class A, CISPR 32:2012 (International)/ EN 55032:2012, CISPR 35:2016 (International)/ EN 55035:2017, EN 55024:2010 +A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, FCC CFR 47 Part 15 Class A, ICES-003, Issue 6 Class A. Other EMC approvals as required by individual countries. |
Technische details |
| Gewicht verpakking | 21600 g |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-enterprise-m455-series/model/22732194?sku=3PZ95A&serialnumber=3PZ95A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_2967985_en-US-1.pdf |
Energie |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 574 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 16.7 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0.08 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.08 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.437 kWh/week |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1,Windows 8,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.12 Sierra |
| Andere ondersteundende systemen | iOS,Android |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
Duurzaamheid |
| Duurzame technologieën en materialen | Kwikvrij |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Kwik |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Koolstofvoetafdruk |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 270 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 212 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 8 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 30 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 23 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 413.6 |
| Diepte | 472 mm |
| Hoogte | 304.4 mm |
| Gewicht | 18900 g |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2483 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Diepte verpakking | 379 mm |
| Hoogte verpakking | 583 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 2400 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 2100 pagina's |
| Meegeleverde kabels | AC |
Brand-specifieke functies |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| 193905215867, 193905215874, 193905215881, 193905481590, 193905215898, 193905215904 | |
| (ABT) 193905215867; (ABY) 193905215874; (ACQ) 193905215881; (B13) 193905481590; (B19) 193905215898; (BAZ) 193905215904 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Pallet brutogewicht | 538800 g |
| Lagen per pallet | 3 stuk(s) |
| Producten per pallet | 18 stuk(s) |
Overige specificaties |
| Aanbevolen systeemspecificatie | 2 GB available hard disk space Internet connection or USB port Internet browser. |
| 1 jaar reparatie op locatie en 24 uur per dag / 7 dagen per week telefonische ondersteuning | |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 - 70 procent |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 1187.84 lbs |
| Akoestische emissie (gereed) | 45 dB |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2483,1 " |
| Akoestische druk uitstoot omstanders (standby) | 33 dB |