HP Color LaserJet Pro 4202dn - Printer
kleur - Dubbelzijdig - laser - A4Legal - 600 x 600 dpi - maximaal 35 ppm (mono) maximaal 33 ppm (kleur) -capaciteit: 300 vellen - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 host
Artikelnummer: 5491771
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0196068345600 |
| Fabrikantcode | 4RA87F#B19 |
| Artikelnummer | 5491771 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Printsnelheid |
| Kleur | Ja |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Maximale resolutie | 600 x 600 dpi |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 dpi |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 dpi |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Opwarmtijd | 50 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 9.5 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (kleur, normaal) | 10.5 s |
| Afdrukbereik | 4.23 mm |
| Watermerk printen | Ja |
Kenmerken |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 50000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 750 - 4000 pagina's per maand |
| Printkleuren | Zwart,Cyaan,Magenta,Geel |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5e,PCL 6,PostScript 3,PDF,URF,PWG |
| Printerlettertypen | Scalable,TrueType |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Vervangende cartridges | HP 220A originele zwarte LaserJet tonercartridge (ca. 2.000 pagina's) W2200A; HP 220A originele cyaan LaserJet tonercartridge (ca, 1.800 pagina's) W2201A; HP 220A originele gele LaserJet tonercartridge (ca. 1800 pagina's) W2202A; HP 220A originele magenta LaserJet tonercartridge (ca. 1.800 pagina's) W2203A HP 220X originele zwarte LaserJet tonercartridge (ca. 7.500 pagina's) W2200X; HP 220X originele cyaan LaserJet tonercartridge (ca, 5.500 pagina's) W2201X; HP 220X originele gele LaserJet tonercartridge (ca. 5.500 pagina's) W2202X; HP 220X originele magenta LaserJet tonercartridge (ca. 5.500 pagina's) W2203X; |
| HP-segment | Bedrijf |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 300 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 50 vel |
| Papierlade 2 invoercapaciteit | 250 vel |
| Papierlade 3 invoercapaciteit | 550 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Multifunctionele ladecapaciteit | 50 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximum invoercapaciteit | 850 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 150 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen,Glanzend papier,Fotopapier,Normaal papier,Briefkaart,Labels,Gerecycled papier,Postpapier,verbinding-papier,Ruw papier |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A6,A5 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Oficio,16K |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5,B6 |
| Afmetingen enveloppen | DL,B5,C5 |
| Foto papier afmetingen | 10x15 cm |
| Fotopapier afmetingen (imperial) | 4x6 " |
| Aangepaste mediabreedte | 76,2 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 127 - 356 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 200 g/m² |
Poorten & interfaces |
| Direct printen | Nee |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
Netwerk |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service,Apple AirPrint |
Prestatie |
| Intern geheugen | 512 |
| Maximaal intern geheugen | 512 MB |
| Interne opslagcapaciteit | 0.5 GB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 51 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6.2 dB |
Design |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Blauw, Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Knoppen |
| Certificering | CISPR 22:2008 (International) Class B, CISPR 32:2015 (International) Class B / EN 55032:2015 Class B + A11:2020, CISPR 35:2016 (International) / EN 55035:2017 + A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019 + A2:2021, FCC 47 CFR Part 15 Class B, ICES-003, Issue 7 Class B. Other EMC approvals as required by individual countries. |
Technische details |
| Gewicht verpakking | 19000 g |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-4201-4203cdn-dn-dw-printer-series/model/38348055?sku=4RA87F ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_2962467_en-US-1.pdf |
Energie |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 580 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 17 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0.07 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.07 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.395 kWh/week |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012,Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2019,Windows Server 2012 R2 x64,Windows Server 2022,Windows Server 2016 |
| Andere ondersteundende systemen | iOS,ChromeOS,Linux,Android |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Koolstofvoetafdruk |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 230 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 143 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 13 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 22 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 50 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 421 |
| Diepte | 427 mm |
| Hoogte | 288 mm |
| Gewicht | 16330 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Diepte verpakking | 379 mm |
| Hoogte verpakking | 583 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 1200 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 1000 pagina's |
| Meegeleverde kabels | AC |
Brand-specifieke functies |
| HP Web Jetadmin | Ja |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| 196068345563, 197961854633, 196068345570, 196068345600, 196068347529 | |
| (ABT) 196068345563; (ABU) 197961854633; (ABY) 196068345570; (B19) 196068345600; (BAZ) 196068347529 |
Logistieke gegevens |
| Pallet brutogewicht | 370000 g |
| Lagen per pallet | 3 stuk(s) |
| Producten per pallet | 18 stuk(s) |
Overige specificaties |
| Aanbevolen systeemspecificatie | 2 GB available hard disk space, Internet connection or USB port, Internet browser. |
| Eén jaar garantie, onsite reparatie. De garantie- en ondersteuningsopties variëren per product, land en lokale wettelijke vereisten. |

