HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn - Multifunctionele printer
kleur - laser - Legal (216 x 356 mm) (origineel) - A4Legal (doorsnede) - maximaal 25 ppm LED - maximaal 25 ppm (printend) - 250 vellen - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 host
Artikelnummer: 7457050
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Betrouwbaar dubbelzijdig printen in hoge kwaliteit en scannen, kopiëren en faxen. Ontworpen voor zakelijke teams die professionele prestaties nodig hebben met snel, hoogwaardig dubbelzijdig printen, scannen, kopiëren en faxen, en ervaar een hoge betrouwbaarheid in een compact ontwerp.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0196786388620 |
| Fabrikantcode | 499Q7F#B19 |
| Artikelnummer | 7457050 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Printsnelheid |
| Printtechnologie | Laser |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Duplex printen | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Maximale resolutie | 600 x 600 dpi |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 dpi |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 dpi |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Opwarmtijd | 55 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 10.9 s |
| Afdrukbereik | 5 mm |
Kopiëren |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 dpi |
| Kopieersnelheid (zwart, standaard, A4) | 25 cpm |
| Kopieersnelheid (standaard, kleur, A4) | 25 cpm |
| Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal) | 9.7 s |
| Tijd tot eerste kopie (kleur, normaal) tot max. | 13.9 s |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 - 400 procent |
| Auto-fit functie | Ja |
Scannen |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Duplex scannen | Nee |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Resolutie optisch scannen (zwart) | 1200 x 1200 ppi |
| Resolutie optisch scannen (kleur) | 1200 x 1200 ppi |
| Optische scanresolutie (ADF) | 300 x 300 dpi |
| Max. scangebied | 216 x 297 mm |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Scantechnologie | CIS |
| Scan naar | PC,E-mail,Network folder,USB |
| Scan snelheid (mono) | 19 ppm |
| Scansnelheid (kleur) | 8 ppm |
| Ondersteund beeldformaat | TIFF,JPG |
| Ondersteunde documentformaten | |
| Kleurdiepte invoer | 24 Bit |
| Grijsniveaus | 256 |
| Scanner-drivers | TWAIN |
| TWAIN-versie | 2,1 |
Faxen |
| Faxen | Zwart-wit faxen |
| Faxresolutie (zwart) | 300 x 300 dpi |
| Verzendsnelheid fax | 3 sec/pagina |
| Modemsnelheid | 33.6 Kbit/s |
| Faxgeheugen | 500 pagina's |
| Automatische nummerherhaling | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Faxen doorsturen | Ja |
| Auto reductie | Ja |
| Uitgestelde faxverzending | Ja |
Kenmerken |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 40000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 150 - 2500 pagina's per maand |
| Duplex functies | Printen,Kopiëren |
| Digital Sender | Ja |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Paginabeschrijving talen | PCL 6,PDF,PCL 5,JPEG,PCLm,URF,PostScript |
| Printerlettertypen | Scalable,TrueType |
| All-In-One-multitasking | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Vervangende cartridges | HP 219A originele zwarte LaserJet-tonercartridge (ca. 1300 pagina's) W2190A; HP 219A originele cyaan LaserJet-tonercartridge (ca. 1200 pagina's) W2191A; HP 219A originele gele LaserJet-tonercartridge (ca. 1200 pagina's) W2192A; HP 219A originele magenta LaserJet-tonercartridge (ca. 1200 pagina's) W2193A; HP 219X originele high-capacity zwarte LaserJet-tonercartridge (ca. 3200 pagina's) W2190X; HP 219X originele high-capacity cyaan LaserJet-tonercartridge (ca. 2500 pagina's) W2191X; HP 219X originele high-capacity gele LaserJet-tonercartridge (ca. 2500 pagina's) W2192X; HP 219X originele high-capacity magenta LaserJet-tonercartridge (ca. 2500 pagina's) W2193X |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 251 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 100 vel |
| Papierlade 1 invoercapaciteit | 250 vel |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 2 |
| Maximum invoercapaciteit | 251 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 100 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Maximale printafmetingen | 216 x 355.6 mm |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen,Glanzend papier,Normaal papier,Labels,Dik papier,Gerecycled papier,Postpapier,Zwaar papier,Voorraad kaarten,verbinding-papier,Ruw papier,Transparanten |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A6,A5 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Letter,Executive,Oficio,Legal,16K |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5,B6 |
| Afmetingen enveloppen | DL,B5,C5,Monarch,10 |
| Foto papier afmetingen | 10x15 cm |
| Fotopapier afmetingen (imperial) | 4x6,5x8,8.5x13 " |
| Aangepaste mediabreedte | 76 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 127 - 356 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 90 g/m² |
Poorten & interfaces |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| RJ-11 ports kwantiteit | 2 |
Netwerk |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service,Apple AirPrint |
Prestatie |
| Intern geheugen | 512 |
| Maximaal intern geheugen | 512 MB |
| Interne opslagcapaciteit | 0.512 GB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 51 dB |
| Geluidsdrukniveau (scannen) | 41 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6.3 dB |
Technische details |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
Design |
| Kleur van het product | Blauw |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 4.3 " |
| Soort bediening | Touch |
| Kleurenscherm | Ja |
Energie |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 416 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 7.6 W |
| Slaapstand | 0.95 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.05 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.338 kWh/week |
Brand-specifieke functies |
| HP Web Jetadmin | Ja |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| 196786388590, 196786388613, 196786388620, 196786388644 | |
| (ABT) 196786388590; (ABY) 196786388613; (B19) 196786388620; (BAZ) 196786388644 |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura |
| Andere ondersteundende systemen | iOS,Linux,Android |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 - 70 procent |
Certificaten |
| Certificering | EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021; EN 61000-3-3:2021; CISPR 32:2019; CISPR 35:2016; EN 55032:2015+A11:2020+A1:2020; EN 55035:2017+A11:2020; EN 61000-4-12:2017; FCC CFR 47 Part 15B; ICES-003, Issue 6:2019; Other EMC approvals as required by individual countries. |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel,Post-Consumer Recycled Plastic |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Koolstofvoetafdruk |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 280 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 177 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 20 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 33 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 48 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 418 |
| Diepte | 419.12 mm |
| Hoogte | 341.32 mm |
| Gewicht | 17100 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Diepte verpakking | 398 mm |
| Hoogte verpakking | 532 mm |
| Gewicht verpakking | 20600 g |
Inhoud van de verpakking |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 600 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 500 pagina's |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8443310000 |
| Pallet brutogewicht | 495400 g |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 24 stuk(s) |
Overige specificaties |
| Aantal gebruikers | 10 gebruiker(s) |
| Eén jaar garantie. Ga voor meer informatie naar https://www.support.hp.com[14]. | |
| Aanbevolen systeemspecificatie | Microsoft® Windows® 11, 10: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 1092.15 lbs |
| Akoestische emissie (gereed) | 23 dB |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2129 " |
| Akoestische druk uitstoot omstanders (standby) | 16 dB |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2129 mm |