TP-Link TL-SG108 - Switch
onbeheerd - 8 x 10/100/1000 - desktop - zwart
Artikelnummer: 599964
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Je monteert deze switch onder een bureau of aan de muur.
- De switch is plug and play, waardoor je hem snel in een bestaand netwerk plaatst.
- Met Gigabit Ethernetpoorten zet je bestanden 10 keer sneller over dan met Fast Ethernet.
- Biedt geen PoE-ondersteuning.
Productomschrijving
De TL-SG108 10/100/1000 Mbps Desktop switch met 8 aansluitingen van TP-LINK biedt een eenvoudige manier om de overstap naar gigabit ethernet te maken. U kunt de snelheid van uw netwerkserver en backbone verbindingen verhogen, of van gigabit op uw desktop een realiteit maken. De TL-SG108 heeft bovendien een laag energieverbruik. Dankzij zijn innovatieve energiebesparende techniek kan met de TL-SG108 tot 72% op het stroomverbruik worden bespaard, waardoor hij een milieuvriendelijke oplossing voor uw bedrijfsnetwerk is.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364021153 |
| Fabrikantcode | TL-SG108 |
| Artikelnummer | 599964 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant |
Beheerfuncties |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 8 |
| Netstekker | DC-in ingang |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3i |
| 10G support | Nee |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto-negotiation | Ja |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100/1000Mbps |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 11.9 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Max. overdrachtssnelheid | 2 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 16000 |
| Packet buffergeheugen | 1.5 MB |
Beveiliging |
| IGMP snooping | Ja |
Protocollen |
| Wissel protocols | CSMA/CD |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
Energie |
| Stroombron | DC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Stroom | 0.6 A |
| Ingangsspanning | 9 V |
| Vermogensverbruik (max) | 3.31 W |
Power over Ethernet (PoE) |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Overige specificaties |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bandbreedte | 16 Gbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Wifi | Nee |
| Overdrachtssnelheid packets | 14880pps/148800pps/1488000pps |
| Power LED | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 158 |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 25 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Diepte verpakking | 191 mm |
| Hoogte verpakking | 92 mm |
| Gewicht verpakking | 510 g |
Certificaten |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |