TP-Link TL-SG108E v4 - Switch
beheerd - 8 x 10/100/1000 - desktop - grijs
Artikelnummer: 714388
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Is energiezuinig.
- Plug-and-play installatie.
- Je kunt virtuele netwerken met aparte rechten opzetten.
- Biedt geen PoE-ondersteuning.
Productomschrijving
De TL-SG108E Gigabit Easy Smart switch met 8 aansluitingen is een ideale upgrade voor een managed switch en bedoeld voor MKB netwerken met eenvoudig netwerkbeheer. De netwerkbeheerder kan het verkeer op efficiënte wijze monitoren met behulp van port mirroring, loop prevention en kabeldiagnose functies. Om het verkeer over uw bedrijfsnetwerk te optimaliseren, biedt de TL-SG108E zowel poort- als tag-gebaseerde QoS, zodat vertragingsgevoelig verkeer soepel en zonder storingen wordt verwerkt. Bovendien kan met poort- en tag-gebaseerd en MTU VLAN een betere beveiliging worden bereikt en worden voldaan aan de vraag naar meer netwerk segmentatie. Dankzij zijn innovatieve energiebesparende techniek kan met de TL-SG108E tot 80% op het stroomverbruik worden bespaard, waardoor hij een milieuvriendelijke oplossing voor uw bedrijfsnetwerk is.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364021856 |
| Fabrikantcode | TL-SG108E |
| Artikelnummer | 714388 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beheerfuncties |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 8 |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3x,IEEE 802.1p,IEEE 802.1ab |
| 10G support | Nee |
| Ondersteundende kabel types | Cat5,Cat5e,Cat4,Cat3 |
| Port mirroring | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Port-based VLAN |
| Aantal VLANs | 32 |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 11.9 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 15000 |
| Packet buffergeheugen | 1.5 MB |
Beveiliging |
| IGMP snooping | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMPv3,SNMP,SNMPv2 |
| Bescherming lus | Ja |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Ja |
Prestatie |
| Plug and play | Ja |
Energie |
| Stroombron | DC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Stroom | 0.6 A |
| Ingangsspanning | 9 V |
| Vermogensverbruik (max) | 3.55 W |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 12.12 BTU/h |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 158 |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 25 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Diepte verpakking | 191 mm |
| Hoogte verpakking | 92 mm |
| Gewicht verpakking | 630 g |
Certificaten |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |