TP-Link Omada ES208G - Switch Managed
8x RJ-45 - Gigabit Ethernet (10/100/1000) - QoS - zwart
Artikelnummer: 9519600
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 8 Gigabit-poorten bieden voldoende aansluitingen voor kleinere netwerkomgevingen.
- Managed L2-functionaliteit geeft meer controle over verkeer en netwerkindeling.
- QoS helpt om belangrijk netwerkverkeer prioriteit te geven.
- Wandmontage is handig bij plaatsing op een vaste netwerklocatie.
Productomschrijving
De TP-Link Omada ES208G is een managed L2 switch voor netwerken waar stabiliteit, overzicht en eenvoudig beheer belangrijk zijn. Met 8 RJ-45-poorten voor Gigabit Ethernet is dit model geschikt voor werkplekken, kleine kantooromgevingen en andere netwerken waar meerdere apparaten betrouwbaar verbonden moeten zijn. Dankzij web-gebaseerd beheer en cloudbeheer heb je meer controle over het netwerk, terwijl QoS helpt om belangrijk verkeer voorrang te geven.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 1210002600668 |
| Fabrikantcode | ES208G |
| Artikelnummer | 9519600 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant |
Beheerfuncties |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Uniforme statische configuratie | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 8 |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3at,IEEE 802.1ab,IEEE 802.3i |
| 10G support | Nee |
| Zero touch provisioning (ZTP) | Ja |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| Fast-leave | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN,Port-based VLAN,MTU VLAN |
| Aantal VLANs | 32 |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 11.9 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 15000 |
| Packet buffergeheugen | 4 MB |
Beveiliging |
| DHCP-functies | DHCP client |
| IGMP snooping | Ja |
| Algoritmen wachtrijplanning | Weighted Round Robin (WRR) |
| Bescherming lus | Ja |
Design |
| Rack-montage | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
Prestatie |
| Flash memory | 64 MB |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Fanloos | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 1141726 uur |
Energie |
| Stroombron | DC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| DC voltage input | 5 V |
| Stroom | 0.6 A |
| Vermogensverbruik (max) | 2.7 W |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Overspanningsbeveiliging in voltage | 6 kV |
Power over Ethernet (PoE) |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 9.09 BTU/h |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 158 |
| Diepte | 100.7 mm |
| Hoogte | 25.4 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS,CE,Federal Communications Commission (FCC) |