Xerox VersaLink C7000 - Hoge capaciteit
zwart - origineel - tonercartridge - voor VersaLink C7000DN, C7000N, C7000VDN, C7000VN, C7001V_T
Artikelnummer: 3086865
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0095205846218 |
| Fabrikantcode | 106R03757 |
| Artikelnummer | 3086865 |
| Merk | XEROX |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Xerox |
| Compatibiliteit | C7000V_DN|C7000V_N |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 10700 |
| OEM-code | 106R03757 |
| Land van herkomst | Vietnam |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 89.9 mm |
| Diepte verpakking | 457.2 mm |
| Hoogte verpakking | 101.1 mm |
| Gewicht verpakking | 489.8 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |