Xerox WorkCentre 3300 Series - Hoge capaciteit
zwart - origineel - tonercartridge - voor Phaser 3330; WorkCentre 3335, 3345
Artikelnummer: 2383303
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0095205839081 |
| Fabrikantcode | 106R03622 |
| Artikelnummer | 2383303 |
| Merk | XEROX |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Xerox |
| Compatibiliteit | WorkCentre 3300 Series|Phaser 3330 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 8000 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 200.9 mm |
| Diepte verpakking | 349.8 mm |
| Hoogte verpakking | 158.7 mm |
| Gewicht verpakking | 2041.2 g |
| Type verpakking | Doos |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |