TP-LINK TL-SF1005P - Switch
onbeheerd - 5 x 10/100 (4 PoE) - desktop - PoE (58 W)
Artikelnummer: 3256216
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De 5-poorts TL-SF1005P met 4 PoE-poorten biedt een krachtige upgrade voor een unmanaged switch. Deze is speciaal ontworpen voor kleine bedrijven die op zoek zijn naar eenvoudig netwerkbeheer en een PoE-functie. De TL-SF1005P kan verbinden met vier PoE-apparaten en deze van stroom voorzien.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364083199 |
| Fabrikantcode | TL-SF1005P |
| Artikelnummer | 3256216 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beheerfuncties |
| Switch type | Unmanaged |
Poorten & interfaces |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Fast Ethernet (10/100) |
Netwerk |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T,100BASE-T,100BASE-TX |
| Ondersteundende kabel types | Cat6,Cat5,Cat5e,Cat4,Cat3 |
| Full duplex | Ja |
| Half-duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| MAC-adres zelflerende functie | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| MAC-adres zelfverouderende functie | Ja |
Data-uitwisseling |
| MAC-adrestabel | 2000 entries |
| Switchingcapaciteit | 1 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 0.744 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 2000 |
Design |
| Rack-montage | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
Prestatie |
| Maximum kabellengte | 100 m |
| Fanloos | Ja |
Energie |
| Stroombron | DC/PoE |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| DC voltage input | 53.5 V |
| Stroom | 1.31 A |
| Vermogensverbruik (max) | 74 W |
Power over Ethernet (PoE) |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 67 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 4 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 252.34 BTU/h |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 99.8 |
| Diepte | 98 mm |
| Hoogte | 25 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Breedte verpakking | 131 mm |
| Diepte verpakking | 196 mm |
| Hoogte verpakking | 121 mm |
| Gewicht verpakking | 760 g |
[{value: Duurzaamheid, language: nl}] |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |