Wacom One by Wacom - Digitizer
rechts- en linkshandig - 15.2 x 9.5 cm - elektromagnetisch - met bekabeling - USB - Zwart, rood
Artikelnummer: 4371360
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4949268621052 |
| Fabrikantcode | CTL-472-N |
| Artikelnummer | 4371360 |
| Merk | WACOM |
| Link naar fabrikant |
Tablet |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Resolutie | 2540 |
| Working area | 152 x 95 mm |
| Aansluiting | USB |
| Tablet ingang type | Pen |
Pen |
| Inclusief pen | Ja |
| Draadloze pen | Ja |
| Drukniveau's | 2048 |
| Batterij vrije pen | Ja |
| Report rate (pen) | 133 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Education x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 Education,Windows 7,Windows 8.1,Windows 8,Windows 8.1 x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8 Pro,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Pro x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic x64,Windows 8 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Starter,Windows 8 x64,Windows 8 Enterprise,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.10 Yosemite |
Minimale systeemeisen |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 210 |
| Diepte | 146 mm |
| Hoogte | 8.7 mm |
| Tablet gewicht | 251 g |
| Gewicht pen | 9 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Aantal pen tips | 3 |
| Snelstartgids | Ja |
Muis |
| Inclusief muis | Nee |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84713000 |