ACT - Netwerkkabel
LC enkele modus (M) naar LC enkele modus (M) - 10 m - glasvezel - 9125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen - aqua
Artikelnummer: 2381644
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8716065331202 |
| Fabrikantcode | RL2301 |
| Artikelnummer | 2381644 |
| Merk | ACT |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 10 m |
| Type glasvezel | OS2 |
| Aansluiting 1 | 4x LC |
| Aansluiting 2 | 4x LC |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Type afwerking van schakelaar | UPC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kern diameter | 9 µm |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Reflectieverlies | 55 dB |
| Verlies van insertion | 0.1 dB |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
Gewicht en omvang |
| Diameter van de kabel | 6.5 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |