• azerty/check In-house assemblage
  • azerty/check Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • azerty/check Eigen technische dienst
  • azerty/check Vragen? Stuur een appje

ACT - Verbindingskabel

LC/APC enkele modus (M) naar SC/APC enkele modus (M) - 2 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel

Artikelnummer: 2381665
(€ 14,84 excl. 21% btw)
timer 10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
  • azerty/check Gratis retour bij defect binnen de garantie *
  • azerty/check Particulier minimaal 2 jaar garantie
  • azerty/check Advies nodig?  Plan hier een gratis gesprek
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode RL2702
EAN 8716065341096
Snoerlengte 2 m
Type glasvezel OS2
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk ACT
Artikelnummer 2381665
Fabrikantcode RL2702
EAN 8716065341096

Kenmerken

Snoerlengte 2 m
Type glasvezel OS2
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 type Mannelijk
Aansluiting 2 type Mannelijk
Type afwerking van schakelaar APC
Kleur van het product Groen,Geel
Full duplex Ja
Kern diameter 9 µm
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Single-mode
Verlies van insertion 0.2 dB
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
incl. 21% BTW
loader
Bezig met laden...