• azerty/check In-house assemblage
  • azerty/check Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • azerty/check Eigen technische dienst
  • azerty/check Vragen? Stuur een appje

ACT - Verbindingskabel

LCUPC enkele modus (M) naar LCAPC enkele modus (M) - 5 m - glasvezel - duplex - 9125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel

Artikelnummer: 2381672

Incl. 21% BTW
timer 10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
  • azerty/check Gratis retour bij defect binnen de garantie*
  • azerty/check Particulier minimaal 2 jaar garantie
  • azerty/check Advies nodig?  Plan hier een gratis gesprek

Productspecificaties

Algemeen

Merk ACT
Artikelnummer 2381672
Fabrikantcode RL2805
EAN 8716065341140

Kenmerken

Snoerlengte 5 m
Type glasvezel OS2
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 type Mannelijk
Aansluiting 2 type Mannelijk
Type afwerking van schakelaar APC/UPC
Kleur van het product Groen,Geel
Full duplex Ja
Kern diameter 9 µm
Bekleding diameter 125 µm
Draad modus structuur Single-mode
Verlies van insertion 0.2 dB
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
incl. 21% BTW
loader
Bezig met laden...