Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

LC/PC multi-modus (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - afgeschermd, stijger - oranje

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL7503
EAN8716065224313
Snoerlengte3 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
389959
16,84 13,92
(€ 16,84 incl. 21% btw) (€ 13,92 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
6 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkACT
Artikelnummer:389959
FabrikantcodeRL7503
EAN8716065224313
Kenmerken
Snoerlengte3 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
Kleur van het productOranje
Full duplexJa
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm