• In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

LC/PC multi-modus (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 10 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - riser, opgestart - oranje

Artikelnummer: 389982
(€ 17,31 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
8 stuk(s) voorradig
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode RL7010
EAN 8716065224252
Snoerlengte 10 m
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk ACT
Artikelnummer 389982
Fabrikantcode RL7010
EAN 8716065224252

Kenmerken

Snoerlengte 10 m
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Kleur van het product Oranje
Full duplex Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62.5/125 µm
incl. 21% BTW
Bezig met laden...