Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

SC/PC meervoudige modus (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - oranje

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL2503
EAN8716065223668
Snoerlengte3 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
462707
16,95 14,01
(€ 16,95 incl. 21% btw) (€ 14,01 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
5 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkACT
Artikelnummer:462707
FabrikantcodeRL2503
EAN8716065223668
Kenmerken
Snoerlengte3 m
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Kleur van het productOranje
Full duplexJa
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm