Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

SC/APC enkele modus (M) naar SC/PC enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL3801
EAN8716065245868
Snoerlengte1 m
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
476307
16,23 13,41
(€ 16,23 incl. 21% btw) (€ 13,41 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkACT
Artikelnummer:476307
FabrikantcodeRL3801
EAN8716065245868
Kenmerken
Snoerlengte1 m
Kleur van het productGeel
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm