Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

ACT - Verbindingskabel

LC/PC multi-modus (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 15 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - riser, opgestart - oranje

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeRL7015
EAN8716065224269
Snoerlengte15 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
79805
27,07 22,37
(€ 27,07 incl. 21% btw) (€ 22,37 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkACT
Artikelnummer:79805
FabrikantcodeRL7015
EAN8716065224269
Kenmerken
Snoerlengte15 m
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
Kleur van het productOranje
Full duplexJa
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
Overige specificaties
Kern-/omhulsel-diameter62.5/125 µm