ADATA DashDrive UV128 - USB-flashstation
64 GB - USB 3.0 - zwart, blauw
Artikelnummer: 678500
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4713435797150 |
| Fabrikantcode | AUV128-64G-RBE |
| Artikelnummer | 678500 |
| Merk | ADATA |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Capaciteit | 64 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 90 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 40 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
Design |
| Vormfactor | Glij |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 21 |
| Diepte | 69 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Gewicht | 11 g |
Overige specificaties |
| USB | Ja |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |